Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

błąd serwer zbyt długo wykonywał żądanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    błąd serwer zbyt długo wykonywał żądanie

    witam
    wiem że zaraz zacznie się gadanie o optymalizacji skryptu itp Ale Na 98% jestem pewny że to nie wina skryptu a hekko mówi że z serwerem wszystko Ok. Problem wygląda tak że często właśnie czat wywala błąd "błąd - serwer zbyt długo wykonywał żądanie" a skrypt wykonuje się dużo szybciej niż 10s podejrzewam że czas leci Na połączeniu z serwerem GG no Bo wcześniej ich nie było.
    Te błędy strasznie denerwują użytkowników a Ja nie mogę nic zrobić. Wiem też że u innych też pojawiają się te błędy.

    #2
    Hmmm, kiedyś miałem takie błędy, okazało się, że to wina MySQL
    Potestuj połączenie z bazą przy powiedzmy 500 zapytaniach na wywołanie, i zobacz czas reakcji
    Już niedługo...

    Komentarz


      #3
      z tego co mówi hekko ich serwery działają poprawnie i juz prawie kłóciłem się z gościem który mi odpisywał na maile

      Komentarz


        #4
        Serwer www?

        Pamiętaj że dzielisz go z innymi użytkownikami

        Rozwiązaniem tego jest server dedykowany

        P.S. Jeżeli byłoby to związane z połączeniem z serwerem to by wszystkie czaty/boty wyswietlały błąd
        CzatGG: Kliknij!
        Moje GG: Kliknij!

        Komentarz


          #5
          no i właśnie większość czatów błąd wywala. Może to zalezy na którym serwerze tam u GG jest bot? Bo na 98% to nie jest wina hekko

          Komentarz


            #6
            Proszę za pomocą formularza https://boty.gg.pl/kontakt/ podesłać numery GG botów które mają ten komunikat.

            Komentarz


              #7
              A ja tam mówię że to wina serwera. Mam to samo z moim uslugodawcą. Zazeka się ze serwer dziala ok. Support tak mowi bo podczas odpalabia strony nie jest to az tak bardzo zauwazalne jak na botach. Np. Bota ktorego mialem na serwerze i dawal zwieszki przenioslem na VPS i jak ręką odioł.
              Majcon na hugo Ci dedyk? Chcesz 300 czatów stawiać.? Co wam ludzią odbilo na punkcie tych dedyków. Dobry VPS starczy w cholerę -.-

              Komentarz


                #8
                Miałem serwer u kuby i tam też były błędy rozumiesz? On miał swojego dedyka więc nie był przeciążony. Kontaktowałem się w tej sprawie z GGADMINEM Na pw

                Komentarz


                  #9
                  Może też to być wina samego skryptu

                  Zobacz sobie obciążenie serwera w panelu na hekko
                  CzatGG: Kliknij!
                  Moje GG: Kliknij!

                  Komentarz


                    #10
                    akurat obciązenie serwera przy 7 czatach wyniosi 3,5 dziennie

                    Komentarz


                      #11
                      i może obecne problemy z botami. Nawet to, że nie mogę pobrać pliku do zmiany adresu bo wyskakuje błąd ,,500 - Internal Server Error". Też nie jest spowodowane problemami z waszymi serwerami?

                      Komentarz


                        #12
                        Przedmówcy maja rację lecz ty również się nie mylisz, obecnie to o czym piszesz miało przyczynę na BotApi lecz zazwyczaj jest tak że to wina serwera, najczesciej dzieje sie to na darmowych serwerach bądz bardzo tanich, takowych problemów nie mialem z freecastem ani dianetem ale odkąd przeszli na ATMA to żal jednym słowem (miałobyć lepiej a zdecydowanie jest gorzej) dlatego postanowiłem przenieść wszystkie ponad 40 czatów na Linuxapl zobaczymy co z nimi bedzie co najlepsze to odpowiadaja na każde zgłoszenie w 1 godzine a to duży plus

                        Komentarz


                          #13
                          on ma na hekko tak jak ja zresztą i u mnie błędu nie ma chyba że ogólnie serwer padnie ale to 5 minut i już naprawiony
                          CzatGG: Kliknij!
                          Moje GG: Kliknij!

                          Komentarz


                            #14
                            A ja mam złomowatego hermera, przymuli raz na godzinkę ale jakoś to mi nie przeszkadza. Nie będę płacił miesiąc w miesiąc za czaty. A hermer 25 zł rok naprawdę daje sporo tylko, że muli.

                            Komentarz


                              #15
                              Ruloo przyjacielu miło cię widzieć tutaj (szkoda ze już nie na gg ;d) weź obczaj tego lunuxa co podałem wyżej powiem ci że jak na serwery www daje wiele możliwości modyfikacyjnych serwera (wprawdzie to nie VPS ale zawsze coś )

                              Tam na hekko mówicie że nie ma błędów?? No nie do końca byłbym do tego przekonany bo jak pozwoliłem sobie raz wejść na czat Majcona (nie wiem czy akurat tego co pisze w tym wątku) to błędów było dość sporo głównie właśnie z tym że zbyt długo ....

                              Zresztą serwery jak serwery każdy wkońcu pokaże małe rogi np na phu dianeta nie narzekałem aż do poprzedniego miesiąca bo coraz częsciej nawala

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X