Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: błąd serwer zbyt długo wykonywał żądanie

Rozmowny
    Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    500
    FW telefonu
    111.021.0028 Nokia Belle Refresh
    i może obecne problemy z botami. Nawet to, że nie mogę pobrać pliku do zmiany adresu bo wyskakuje błąd ,,500 - Internal Server Error". Też nie jest spowodowane problemami z waszymi serwerami?

Przedmówcy maja rację lecz ty również się nie mylisz, obecnie to o czym piszesz miało przyczynę na BotApi lecz zazwyczaj jest tak że to wina serwera, najczesciej dzieje sie to na darmowych serwerach bądz bardzo tanich, takowych problemów nie mialem z freecastem ani dianetem ale odkąd przeszli na ATMA to żal jednym słowem (miałobyć lepiej a zdecydowanie jest gorzej) dlatego postanowiłem przenieść wszystkie ponad 40 czatów na Linuxapl zobaczymy co z nimi bedzie co najlepsze to odpowiadaja na każde zgłoszenie w 1 godzine a to duży plus

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    LG
    Model tel.
    Swift l5
    FW telefonu
    Android 4.1.2
    on ma na hekko tak jak ja zresztą i u mnie błędu nie ma chyba że ogólnie serwer padnie ale to 5 minut i już naprawiony

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2
    FW telefonu
    Android 5.1
    A ja mam złomowatego hermera, przymuli raz na godzinkę ale jakoś to mi nie przeszkadza. Nie będę płacił miesiąc w miesiąc za czaty. A hermer 25 zł rok naprawdę daje sporo tylko, że muli.

Ruloo przyjacielu miło cię widzieć tutaj (szkoda ze już nie na gg ;d) weź obczaj tego lunuxa co podałem wyżej powiem ci że jak na serwery www daje wiele możliwości modyfikacyjnych serwera (wprawdzie to nie VPS ale zawsze coś )

Tam na hekko mówicie że nie ma błędów?? No nie do końca byłbym do tego przekonany bo jak pozwoliłem sobie raz wejść na czat Majcona (nie wiem czy akurat tego co pisze w tym wątku) to błędów było dość sporo głównie właśnie z tym że zbyt długo ....

Zresztą serwery jak serwery każdy wkońcu pokaże małe rogi np na phu dianeta nie narzekałem aż do poprzedniego miesiąca bo coraz częsciej nawala