Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Co z wersją dla iPada?

Rozmowny Awatar revanmj
    Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy Nexus
    FW telefonu
    Android 4.4
    Cytat Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
    Widzicie jednak chyba, że zespół zajmujący się aplikacjami mobilnymi nie próżnuje. W ostatnim roku poza aplikacjami na nowe urządzenia ukazało się dużo aktualizacji dla obecnych już na rynku aplikacji.
    Ale raczej niezbyt często ktoś programuje jednocześnie dla iOS, Androida i Javy. Zresztą duże firmy powinny mieć osobnych, bo wtedy zwykle lepiej znają specyfikę platformy z perspektywy użytkownika i pozwala to właśnie na dostarczanie aktualizacji w sensownych ramach czasowych. W tej chwili wygląda to tak, jakby jeden czy dwóch programistów zajmowało się wszystkimi mobilnymi aplikacjami i tylko posiadacze telefonów z Androidem i iOS cały czas dostają nowe wersje. O reszcie raz na jakiś czas się "zapomina".

Gdy Facebook odbiera Wam coraz więcej użytkowników nie powinniście dawać im dodatkowych powodów do odejścia. Na mojej liście znajomych online bywa już tylko 2-3 technicznych (którzy i tak są też na FB czy Google Talk), reszta już od dawna siedzi tylko na FB. Większość z nich to osoby nietechniczne (dorobili się już jednak smartfonów czy tabletów), które tu nie zaglądają i nie wiedzą jak wygląda proces tworzenia aplikacji, ilu ludzi potrzeba, itd. Dla nich po prostu olaliście ich platformę, a Facebook nie.

Ja sam na iPadzie z GG nie korzystam ze wględu na nieaktualizowany program. Jakoś daję sobie radę z Bejive z podłączonym FB i GTalk, żeby mieć wszystko w jednym miejscu. W transporty GG po Jabberze bawić mi się nie chciało, bo to zbyt zawodne rozwiązanie. Wasz komunikator ostał się u mnie jedynie na komputerze i telefonie.
    PC: Windows 8.1 Pro (64-bit) | Mac OS X Mavericks
    Mobile: Android 4.4 (CyanogenMod 11) | iOS 7

Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    Lumia
    FW telefonu
    7.8
    Jak dobrze, że iOS dla iPada pozwala instalować wersje aplikacji przeznaczone dla iPhone. Chociaż można jakoś korzystać z tego GG... choć wygląda to żałośnie i wstyd za taką appkę. Facebook dziś wydał aktualizację, dbają o tą aplikację, a na polskim rynku GG zaczyna coraz mniej znaczyć.

Dzisiaj ma się ukazać kolejna aktualizacja GG 3.7 na iPhona a co z aktualizacją tego niszczęsnego GG na iPada? Od 2 lat nic. Czy to rzeczywiście jest taki problem, brak wiedzy czy też chęci? Brak mi słów!

Doświadczony GGadacz
    Niezmiernie miło jest nam poinformować wszystkich forumowiczów wyczekujących nowej wersji na iPada, że działanie najnowszego wydania GG na iOS (3.9) jest dostosowane do iPadów. Tym samym GG HD zostało wycofane z AppStore'a.
    Zapraszamy do pobierania aplikacji!

Dzięki. Najwyższa pora

Rozmowny Awatar revanmj
    Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy Nexus
    FW telefonu
    Android 4.4
    A czy są jakieś plany dostosowania układu elementów tak, aby lepiej wykorzystywały większa przestrzeń w iPadzie? Np. umieszczenie po lewej panelu z listą kontaktów (domyślnie ukrytym w trybie pionowym, wysuwanyn z brzegu ekranu jak w Mailu), a po prawej panelu z rozmową?
    PC: Windows 8.1 Pro (64-bit) | Mac OS X Mavericks
    Mobile: Android 4.4 (CyanogenMod 11) | iOS 7

Uprawnienia umieszczania postów