Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Globalna reklama dochodzi tylko do mnie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Tak to jest jak sie ma kogos skrypt i sie nie umie podstaw :banghead:
    Zamieszczone przez Becca Fitzpatrick
    Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
    Zamieszczone przez Bob Dylan
    Don’t criticize what you can’t understand

    Komentarz


      #17
      Jak macie kogoś jechać o to że czegoś nie umi to się lepiej nie odzywajcie.. Każdy się uczy. Się państwo od razu mistrzami php urodziło...

      To już zadanie nie dla tego forum tylko forum php, i jeżeli już mówisz o jakiś błędach to podaj ich treść. Nie jesteśmy magikami żeby z fusów wróżyć, a ten kod jest po takich przejściach, że cholera wie co te dzieci tam przerobiły, a nie każdemu się chce wertować linijkę po linijce w poszukiwaniu błędu(nie zawsze występuje on w podanej lini).
      Ostatnio edytowany przez Wazniak96; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #18
        Ten skrypt jest ogólnie do pupy
        Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: to forum więc pomoc udzielamy publicznie, a nie na GG
        CzatGG: Kliknij!
        Moje GG: Kliknij!

        Komentarz


          #19
          ten skrypt nie jest do pupy tylko dzieci, które go przerabiają robią same te błędy mam jeszcze uruchomiona tą wersje i wszystko działa

          - - - Updated - - -

          do pupy to sam jestes

          Komentarz


            #20
            Majcon skoro twierdzisz, ze ten skrypt jest do pupy to sie pochwal swoim. Moze i najlepszy nie jest, ale większosc co nie dziala jest dorobione przez dzieci. Z tego co wiem na wampira wszystko dzialało. xd

            Komentarz


              #21
              najlepszy nie jest bo nie jestem programista i nie czytałem żadnych książek o php i nie chodzę do technikum informatycznego. Czaty robię tak dla zabawy szkoda mi go wyłączyć teraz zbyt wielu użytkowników ma

              Komentarz


                #22
                Nie przesadzaj z tym, że trzeba być programistą i czytać książki. Westarczy trochę pomyśleć o optymalizacji i poczytać o rzeczach, ktore się używa. Np. twoje extract($GLOBALS), jest to zbędne a w dodatku ciężkie. Na cholere kazdą zmienną robić globalną kiedy westarczy tylko parę zmiennych wrzucić to metod przez global lub zrobić z nich obiekty...

                Komentarz


                  #23
                  Dużo osób ma bo długo stoi
                  @Ruloo Chyba Cię głowa boli jak Ci pokaże
                  Zamieszczone przez Ruloo
                  Moze i
                  najlepszy nie jest, ale większosc co nie
                  dziala jest dorobione przez dzieci.
                  Niedawno hm może znów nie tak niedawno ktoś mi pisał na gg cytuje z pamięci "Naprawisz mi czat bo wampir nie umie"
                  I uwaga skrypt był kupiony i nic wnim ponoć nie było zmieniane
                  no i chyba tyle na ten temat
                  CzatGG: Kliknij!
                  Moje GG: Kliknij!

                  Komentarz


                    #24
                    @Majcon Widzisz mój skrypt ten nowy i Sprawdź czy jest tam jakaś komenda która nie działa? No jest jedna Ale jeszcze nie skończona. Co do nicku jakiś inny gość się podszywa pod mój nic wiem że ma numer 6 cyfrowy i zaczyna się Na 2.

                    @Ruloo i może mi powiesz że to wszystko wiesz od tak o. Urodziles się i już wiedziałeś?

                    Mam w tym roku maturę i jak mam Siedzieć i o tym wszystkim czytać to wolę się pouczyć. Php nie jest mi do szczęścia potrzebne a matura może się przydać.
                    Ostatnio edytowany przez Wampirek; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      #25
                      @wampirek a ty myślisz że ja mam na to czas? Zasłaniasz się maturą... Ja musze codzinnie siedzieć matme robić po 5 h i sie nie chwale. Nic wiele do czytania nie ma. A poza tym gdybyś przez ten okolo rok co masz czaty chodz pare razy to zrobil to bys mial efekty xd

                      @majcon ty się nie mądruj. Tez wampira skrypt juz nie raz naprawialem... Wytykasz błędy jak byś był wielkim góru, a prawda jest taka że dużo osób wolałoby mieć czat u wampa niż u cb, jakieś glupie komendy psu na potrzebne.

                      Koniec tej bazsensownej konwersacji, ja się z niej wyłanczam, bo zaraz jakieś dziecko przyleci i jeszcze powie że ja mam kradziony skrypt. W obecnych czasach i tak ma kazdy wyrąbane w to czy skrypt napisała osoba ktora mu postawipa czy jesteś on kradziony, chcą tylko mieć czat za free, w pupie mają że serwer kosztuje.

                      Komentarz


                        #26
                        Głupie komendy ? czyli jakie ? pozatym moje pisanie kodu zawsze kończy się na grze w cs'a poświęcam pisaniu skryptu z 30 minut tygodniowo
                        CzatGG: Kliknij!
                        Moje GG: Kliknij!

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X