Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Poprzednie opisy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Poprzednie opisy

    Zacznę od tego, że wersja, która została wydana (GG 11.3.39.10446) jest chyba najgorszą wydaną aktualizacją.
    Usunęliście funkcję "poprzednie opisy"... komu ona przeszkadzała?
    Jest do świetne rozwiązanie, ponieważ gdy używa się GG na komputerze i na telefonie, to występują zgrzyty...
    Jak mam opis na komputerze ustawiony, a później sobie wejdę na telefonie, to opis się usuwa o.O i na kompie i na tel...
    I jak wrócić do opisu w takiej sytuacji? NIE DA SIĘ! Weźcie to pod uwagę i przywróćcie tą funkcje....

    #2
    Rzeczywiście opcja zapamiętywania opisów na komunikatorze zniknęła. Obecnie pracujemy jednak nad nowymi rozwiązaniami w tym zakresie, więc prosimy o cierpliwość.

    Komentarz


      #3
      "Jak mam opis na komputerze ustawiony, a później sobie wejdę na telefonie, to opis się usuwa o.O i na kompie i na tel..." Pisałem o tym to mi głupio tłumaczyli, że to ileś minut musi być na serwerze, żeby się to zatwierdziło. Idiotów robią z ludzi. Dziwne, że archiwum aktualizuje się od razu. Wracając do tematu tego postu jak najbardziej powinna wrócić opcja poprzednich opisów.

      Komentarz

      Pracuję...
      X