Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa wersja GG na Symbian.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nowa wersja GG na Symbian.

    1.Kiedy będzie wprowadzona nowa wersja gg na
    symbiana ??
    2.Czy będzie poprawiony problem z powiadomieniem
    dźwiękowym w nowej wersji i czy bd możliwość psania
    dłuższych wiadomości niż w wersji 3.0.5 ??

    #2
    1. nie wiadomo. Jak będzie wiadomo, to pewnie ktoś napisze w tym wątku
    2. a zgłaszałeś problem na maila lub na forum? Nowa wersja będzie się poro różniła od poprzedniej, z resztą sam zobaczysz

    Komentarz


      #3
      co do problemu z dźwiękiem napisałem temat na forum ale nie uzyskalem odpowiedzi ... Nie mogę się doczekać nowej wersji

      Komentarz


        #4
        kiedy możemy spodziewać się nowej wersji na s60v5 ?

        Komentarz


          #5
          przeczytaj co napisałem wyżej

          Komentarz


            #6
            Nowa wersja już jest i od razu zgadzam kilka błędów.
            Brak ikonki słoneczka na belce, brak indykatora, po wyjściu z gg, mimo ustawionego statusu początkowego na niewidoczny - jestem dostępny a mój opis się kasuje...
            Podczas rozmowy ikonka klawiatury się chowa i muszę celować w malutka strzałkę by ja wysunąć, co jest trochę chore, dodatkowo wtedy powstaje pole tuż pod belką kontaktu przez które prześwituje zegar - puste, po wyjściu i wysunięciu klawiatury pole znika.

            Fajnie by też było, gdyby była możliwość pisania od nowej linijki, bo pod tym względem gg dużo u mnie traci... Nie chce, by enter wysyłał wiadomość, chce cywilizowany, nowy wiersz... ;P

            telefon: nokia 500; aktualny Symbian Belle.
            I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

            Komentarz


              #7
              Potwierdzam wszystkie błędy wymienione wyżej na Nokii N8 z systemem Belle.
              Pewnie będzie nowy temat do zgłaszania błędów, ale tymczasowo dopisuje się tutaj.
              Dołączyłem dwa screeny, przed napisaniem wiadomości i po napisaniu. Po napisaniu gg przesuwa się 'w dół' i widać aplikacje uruchomioną w tle (tutaj app do screenów). Błąd występuje zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej. (dodam, że po wystąpieniu błędu wystarczy "obrócić ekran" i jest ok, z tym że to irytujące)
              Indikator widać, że chce się wyświetlać, ale mu nie do końca wychodzi. Tylko delikatnie przysłania nazwe operatora.

              Scr000003.jpg
              Scr000004.jpg

              scr000006.jpgscr000005.jpg
              Ostatnio edytowany przez Kwiatek; [ARG:4 UNDEFINED].
              Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

              Komentarz


                #8
                Z niecierpliwością czekałem na nową wersję GG , bardzo się ucieszyłem kiedy się wreszcie ukazała, jednak moje szczęście nie trwało długo. Po wydaniu nowej wersji GG bardzo się rozczarowałem i stwierdzam, że Firma GG Network S A. nie potrafi nic zrobić porządnie. Przyłączam się do błędów podanych w dwóch postach powyżej i dodam jeszcze problem z dźwiękiem powiadomień, którego nie ma i są tylko wibrację tak jak w wersji poprzedniej 3.0.5. Zapewne nikt tych błędów nie poprawi i zostaną one tak jak są. Jak tak dalej pójdzie to dużo osób zrezygnuje z komunikatora GG i przejdzie na "Skype" który w wersjach na Android i iOS daje możliwość prowadzenia rozmów, rozmów wideo i czat z czego GG daje możliwość pisania wiadomości i nic po za tym, a aplikacja "Skype" na Symbianie działa stabilnie nie ma żadnych problemów co prawda nie ma możliwości prowadzenia rozmów wideo, ale można dzwonić gdziekolwiek się jest.

                Problem nowej wersji GG na telefonie Nokia N8 z systemem Symbian Belle.
                Ostatnio edytowany przez JakobEU; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  #9
                  Wkurza mnie to że jak do kogoś pisze to jest duża ikonka do wprowadzania tekstu a później się zmniejsza do 2mm i na dotyku pojemnościowym jest kardkor to kliknąć. Poza tym nie mam zastrzeżeń

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X