Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gg przestaje działać

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Gg przestaje działać

    Witam mam problem z gadu -gadu i to nie od dziś , od ponad roku gg mi przestaje działać po jakichś może 2-5 minutach , mam windowsa 7 , gdy zaczal występowac problem reinstalowałem gg , zaktualizowałem windowsa , nawet były między czasie formaty dysku twardego . Oto Screeny http://screenshooter.net/data/uploads/vl/he/bted.jpg http://screenshooter.net/data/uploads/zs/fz/pbkx.jpg http://scr.hu/screenshooter/7685364/cbfptad

    #2
    W pierwszym screenie zamieszczasz białe okno komunikatora, czy problem z działaniem zawsze powoduje taki efekt?
    Jeśli tak, sprawdź opcję GG/Ustawienia/Komunikator/Pozostałe/akceleracja sprzętowa i wyłącz ją.

    Jeśli tak nie jest, podaj więcej szczegółów związanych z sytuacją. Czy pojawia się w tym zakresie jakikolwiek komunikat? Czy możesz sprawdzić działanie programu na innym połączeniu internetowym?

    Komentarz


      #3
      Problem z działaniem zawsze powoduje taki efekt , po wyłączeniu akceleracji problem dalej się pojawia... Włączam komunikator , czy rozmawiam , czy nic nie robie w nim i tak przestaje działać :/

      Komentarz


        #4
        Taki ogólny opis nie pomoże w rozwiązaniu tej sprawy. Podaj więcej szczegółów związanych z momentem zaprzestania działania programu. Nie wskazałeś czy pojawia się jakikolwiek komunikat oraz czy sprawdzałeś działanie programu przy innym połączeniu internetowym. Warto też sprawdzić czy komunikator działa na stronie gg.pl. W wiadomości prywatnej możesz również podać swój numer GG wówczas sprawdzimy jak to wygląda po naszej stronie.

        Komentarz


          #5
          Odpowiedzi nie ma. Numeru GG też mi nie przesłałeś. Rozumiem, że komunikator już działa prawidłowo.

          Komentarz


            #6
            odpisze ja bo mnie skręca:

            dwuklik na ikonie gg.exe powoduje biały ekran taki jak z linku wyżej.

            Komentarz


              #7
              Ty jak zwykle kulą w płot, to już chyba norma. Na początku tego tematu wskazano, że uruchomienie jest poprawne, a problem pojawia się później.

              Komentarz


                #8
                no tak wiem, znów nagonka na mnie..... też norma.....

                pobieram instalkę gg, odpalam, instaluje GG, odpalam i co widzę ? pytanie powinno brzmieć czego nie widzę ?? Otóż nie widzę niczego poza białym ekranem (nowy typ BSOD w wyd ggnetwork?) oraz (po kliknięciu LPM gdziekolwiek) - komunikat Windowsowy o braku pamięci (swoją drogą zapchać 12 GB jednym "komunikatorem" tylko GG potrafi)

                Plik deinstalacyjny GG.exe deinstaluje UI tylko. Struktura katalogów zostaje.

                Komentarz


                  #9
                  @wkurzony sam widzisz jak większość ludzi reaguje na Twoje wpisy (również te na ChatBox'ie). Powinieneś wyciągnąć z tego wniosek, że coś z nimi jest nie tak. Porównaj teraz dwa powyższe. Nie sądzisz, że powinieneś założyć nowy wątek? Nie sądzisz, że zamiast pierwszego, powinieneś zacząć od razu bardziej merytorycznie, tak jak to wskazałeś w drugim?

                  Dla pełnego obrazu trzeba dodać jeszcze screeny przedstawiające sytuację i mamy ciekawy przypadek do sprawdzenia.
                  Inaczej to możemy Wszyscy sobie zgadywać co tym razem Ci się trafiło.

                  Przy odinstalowywaniu programu pozostaje katalog z profilami GG, który należy usunąć oddzielnie.

                  Komentarz


                    #10
                    hm przejrzałem shout i tam jedyny który reaguje ironią (która mnie denerwuje,obraża) na moje wpisy to Qrix....... co mówi reszta to nawet nie czytam. Wy tam w firmie macie (poniekąd słuszne) przekonanie, iż swoich produktów (choćby nie wiem jak były beznadziejne) się nie krytykuje. I w tym duchu zwalczacie moją krytykę. To pewnie przez nick......

                    Troszkę zmieniając temat => skoro wyłączacie swoje usługi, to czemu nie zlikwidujecie "komunikatora", który komunikatorem jest tylko z nazwy?
                    Ostatnio edytowany przez wkurzony; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      #11
                      Proszę zanim wytkniesz komuś obrażanie i denerwowanie to przeczytaj swoje posty sprzed miesiąca kierowane do nas.

                      Trzymajmy się jednak wątku, bo to nie jest temat do pogaduszek:
                      Screeny prosimy, bo bez tego uznam raz kolejny, że jest to wyimaginowany problem. Czy "wybielenie" aplikacji (to nie BSoD!) występuje po jakimś czasie czy może po jakiejś akcji, którą wykonujesz?
                      Czy próbowałeś zmienić ustawienia akceleracji sprzętowej GG (menu GG → Ustawienia → Komunikator → Pozostałe → Akceleracja Sprzętowa)?
                      Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez Qrix
                        Tak więc bezstronnie proszę o odpowiedź na wcześniej zadane pytania z tego zgłoszenia.
                        Akceleracja Sprzętowa wyłączona jest.

                        Komentarz


                          #13
                          Proszę się nie kłócić Wkurzony, jeżeli jest włączona, to ją wyłącz, jeżeli wyłączona, to włącz i sprawdź wówczas.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X