Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Dlaczego Poczta GG zostanie wyłączona?

Doświadczony GGadacz Awatar RetnaX
    Marka tel.
    Xiaomi
    Model tel.
    Redmi 5A

Dlaczego Poczta GG zostanie wyłączona?

Witam, chciałbym wiedzieć co doprowadziło do takiej decyzji jak wyłączenie poczty GG dnia 15 Maja? Poczta GG była dobrą usługą, była bardzo przydatna .... połączenie poczty z komunikatorem to był wasz najlepszy pomysł. Szkoda, że z niego rezygnujecie .... bo naprawdę szkoda tak fajnej usługi .... http://prntscr.com/10prgx

Witaj RetnaX,

Usługa Poczta GG zostaje wyłączona, gdyż jako firma doszliśmy do wniosku, iż w obecnym kształcie, w jakim ona istnieje, nie sprawdza się. Nie sprawdza się z kilku powodów, które wnikliwie ostatnio przeanalizowaliśmy. Nie była to łatwa decyzja i zdajemy sobie sprawę z kontrowersji, jakie może budzić - przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Wspominałeś, iż połączenie poczty z komunikatorem to dobry pomysł. Nie chcemy rezygnować z takiego połączenia - pracujemy nad przedefiniowaniem kształtu tego rozwiązania, by osoby przyzwyczajone do korzystania z komunikatora i poczty nadal mogły to robić. Tymczasem do 15 maja można korzystać z poczty na zasadach, jak do tej pory.

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Wstyd GG Network, nie można Wam zaufać ani nic powierzyć, bo co chwilę przychodzi nowy świetny pomysł kosztem starego. Ciekawe kiedy zniknie GG Dysk.

Doświadczony GGadacz Awatar RetnaX
    Marka tel.
    Xiaomi
    Model tel.
    Redmi 5A
    IMHO dobrze, że chociaż przekierowanie e-maila umożliwili ... ubolewam jednak na tym, że tak krótkiego e-mail jaki miałem już nigdy nie zyskam w żadnej poczcie, bo tam już 4 literowe (Nie licząc końcówki ) e-mail są zajęte :/. Popieram twoje zdanie Qrix... nie trudno się zgodzić, że to co się robi z userami GG Network nie jest w porządku .... ja już sporo kont założyłem na koncie seba@gg.pl, owszem dają przekierowanie, ale co jeśli i z tego zrezygnują, bo to będzie im nie na rękę? GG Dysk także jest dobrą usługą ..... ale jaka jest pewność, że i jej nie skasują. Ja już przestałem wierzyć w GG Network ..... a dokładnie w powierzanie im danych .... jaka jest pewność, że usługi jakie niedługo powstaną nie znikną za jakiś czas, bo komuś z firmy coś nie spodoba .... i nie będzie chciał tego rozwijać.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    Lumia 920
    A miałem taki fajny adres Ale i tak z niego nie korzystałem. Wiele serwisów z których korzystystam nie uznawało poczty @gg.pl jako prawidłowego adresu email.
    Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

Doświadczony GGadacz Awatar coopra
    Model tel.
    Nokia 500 Belle
    FW telefonu
    111.021.0028 Nokia Belle Refresh
    I spamu też troszkę było oprócz reklam "standardowych"...
    Powiedzmy sobie szczerze - GG coś dziwną politykę uprawia. Ja korzystam tylko z WebGG, nie ryzykuję w niepewnych projektach takich jak ten
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

Rozmowny
    Mówią o zmianie kształtu poczty, więc może coś tam jednak zostanie. Ja tam i tak tego nie używałem, adres miałem fajny, ale co z tego. Pewnie zostawią jedynie adresy, które będą służyły jako aliasy numerów gg i kont pocztowych. Dobre i to, zawsze to w komunikatorze będzie można używać loginów, lepiej niż numerków.
    gadu-gadu.legalne.info - Strefa Gadu-Gadu

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Może pojawi się klient poczty IMAP/POP3 do skonfigurowania z zewnętrzną pocztą?

Rozmowny
    chora polityka gg!

Marka tel.
    nokia
    Model tel.
    e66
    FW telefonu
    symbian
    dla mnie wyłączenie poczty to jest strzał we własną stopę. przez pocztę gg ściągałem wszystkie swoje maile. Teraz muszę się logować na każde z osobna. Wielka szkoda że nie dbacie o klientów. moim problemem jest również to iż nie pamiętam wszystkich haseł do swoich maili