Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wywala do springboard przy otrzymywaniu wiadomości

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wywala do springboard przy otrzymywaniu wiadomości

    GG wyglada super ale...

    1 na iPhone 3G 4.2.1 wywala do springboard przy otrzymywaniu i wysyłaniu wiadomości. Wiesza się czesto.

    #2
    Nie ten dział, bo to nie testowa wersja...
    Nazwa tematu z kosmosu ściągnięta
    Przeniosłem, czekaj na odpowiedź

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Wujek Fester Zobacz posta
      GG wyglada super ale...

      1 na iPhone 3G 4.2.1 wywala do springboard przy otrzymywaniu i wysyłaniu wiadomości. Wiesza się czesto.
      U mnie niestety jest to samo. GG włącza się, ale jak kliknę na nazwę osoby żeby pisać wiadomość wyłącza się ... iPhone 3G i 4.2.1 soft

      Komentarz


        #4
        Tez mialem to samo, usuncie aplikacje i zainstalujcie na nowo przy uzyciu 3G lub wifi i po uruchomieniu poczekajcie chwile na sciagniecie gier (aby sprawdzc czy sie sciagly przesuwamy palcem po jakims kontakcie i wy ieramy ikonke pada) jesli wyswietli nam liste gier to juz nalezy wtedy wylaczyc aplikacje i uruchomic na nowo mi to pomoglo i smiga do teraz . Pozdro

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez sadowski Zobacz posta
          Tez mialem to samo, usuncie aplikacje i zainstalujcie na nowo przy uzyciu 3G lub wifi i po uruchomieniu poczekajcie chwile na sciagniecie gier (aby sprawdzc czy sie sciagly przesuwamy palcem po jakims kontakcie i wy ieramy ikonke pada) jesli wyswietli nam liste gier to juz nalezy wtedy wylaczyc aplikacje i uruchomic na nowo mi to pomoglo i smiga do teraz . Pozdro
          Pomogło, wielkie dzięki

          Komentarz

          Pracuję...
          X