Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opóźnione wibracje

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Opóźnione wibracje

    Witam! Po aktualizacji do najnowszej wersji GG aplikacja STRASZNIE się zepsuła.
    Otrzymuje powiadomienie o wiadomości. Dźwięk jest. Gdzie wibracje? Czekam minute a tu dopiero telefon wibruje!
    Proszę zrobić upload starszej wersji!

    Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

    #2
    Jedyne co zrobiliśmy, to opóźniliśmy o 3 sekundy wyświetlenie powiadomienia na pasku powiadomień. Nic więcej nie zmienialiśmy. Poza tym to jest tak, że gdy wyswietlamy powiadomienie to ustawiamy temu powiadomieniu, że ma wibrować. Więc nawet jeśli coś się rozjechało, to raczej nie nasza wina. Jeśli mówisz, że masz po minucie wibracje, to strzelam, że w GG są one wyłączone, a te które przychodzą po minucie to są wibracje z jakiejś innej aplikacji.

    Komentarz


      #3
      Wyłaczone?

      Po co ustawiliście opóźnienie?

      Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

      Komentarz


        #4
        Zdaje się, że jeszcze się liczy systemowe ustawienie wibracji. Jak w Androidzie masz je wyłączone, to to ustawienie nic nie daje.
        Opóźnienie jest po to, że jeśli jesteś zalogowany na przykład i na telefonie i na komputerze i gdy masz otwarte okno rozmowy na komputerze, to żeby komórka bez sensu nie hałasowała niepotrzebnie.

        Komentarz


          #5
          Wibracje sa właczone! Na co opóźnienie jak korzystam tylko z telefonu? Opóźnienie powinno być jak jest jakaś inna sesja!

          Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

          Komentarz


            #6
            Właściwie mam nadzieję, że opoznieni jest tylko w momencie wykrycia innej sesji

            Komentarz


              #7
              Cholera, aż głupio się przyznać, ale pomimo tak banalnego rozwiązania, nie pomyślałem o nim. Dorobię to.

              Komentarz


                #8
                Kiedy mogę spodziewać się update?

                Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

                Komentarz


                  #9
                  Po majówce.

                  Komentarz


                    #10
                    4 linijki kodu i tyle dni pracy? ładne tempo nie ma co

                    Komentarz


                      #11
                      na update nie składają się tylko 4 linijki kodu tej poprawki, ale też kilka innych poprawek i nowych funkcji które sumarycznie nie muszą wynosić 4 linijki.

                      Komentarz


                        #12
                        @Qrix Dokładnie do tego są święta "Długi weekend" i nie każdy ma ochotę w czas wolny pracować i pozatym polecam poprawić wszystkie błędy jakie są i dopiero dac aktualizację do pobrania
                        CzatGG: Kliknij!
                        Moje GG: Kliknij!

                        Komentarz


                          #13
                          Qrix - chodzi o te 4 linijki dot wibracji. Resztę opisał Majcon

                          Komentarz


                            #14
                            A mam jeszcze coś mianowicie przydałoby się powiadomienie o ( jak to tam jest <myśli> ) strefie ? Że coś nowego ktoś tam wklepal bo trochę tego brakuje
                            CzatGG: Kliknij!
                            Moje GG: Kliknij!

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X