Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Możliwość ustawienia proxy wraz z użytkownikiem i hasłem do proxy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Możliwość ustawienia proxy wraz z użytkownikiem i hasłem do proxy

    Witam,

    W gg 7.7 była możliwość skonfigurowania serwera proxy z ustawieniem użytkownika i hasła do proxy. To byla ostatnia wersja która umożliwiała łączenie się poprzez proxy z autoryzacja - W gg 10 mimo ze dalo sie to ustawic - to w moim przypadku nie udawalo sie uzyskac polaczenia.

    Czy jest szansa że gg 11 będzie poprawnie wspierało połączenia poprzez proxy?

    Pozdrawiam
    Marcin

    #2
    Masz rację, obecnie nie ma możliwości autoryzacji przy proxy, zgłosiliśmy to do dorobienia.

    Komentarz


      #3
      Dzieki wielkie za odpowiedź.

      W gg 10. była taka możliwość, jednak nie działała z moim proxy. Mam nadzieje że nie użyjecie tego samego kodu

      Pozdrawiam

      Komentarz


        #4
        Witam

        czy w temacie proxy już zaszły jakieś zmiany czy nadal jest z tym problem??

        Komentarz


          #5
          W zakresie proxy nie zaszły jeszcze zmiany.

          Komentarz


            #6
            Czy jest moze cos nowego - widze ze pojawila sie nowa wersja a proxy dalej tylko podstawowe - coraz wiecej sieci wymaga uwiezytelnienia. A gg w przegladarce dziala mi bardzo chimerycznie.

            Czy proxy z uwiezytelnieniem jest wogole na road-mapie?

            Komentarz


              #7
              Cały czas pamiętamy o zgłoszeniu, jednak w najbliższym czasie nie planujemy jego realizacji. W sytuacjach, w których uwierzytelnienie jest konieczne, zachęcamy do korzystania z wersji webowej. Z tego względu chętnie przyjmiemy dodatkowe informacje na temat problemów z działaniem gg w przeglądarce.
              Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz

              Pracuję...
              X