Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czaty GG Networks

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Czaty GG Networks

    Zróbcie coś z tymi waszymi czatami!! Ludzie podszywają sie pod innych i niszczą reputacje!!

    Na czacie musi być obsługa. Oskarżają moja dziewczyne o to że jest dziwką i kazdy sie z niej śmieje. Jeżeli nie zabierzecie się do roboty i nie ogarniecie tego a cos się stanie mojej dziewczynie to was oskarze o umyślne spowodowanie uszczerbku na zdrowiu!!

    Jest tam od cholery pedofili, kolesi reklamujących, ludzi ktorzy wyzywają i niszczą innym dobre imie i reputacje!!

    Dajcie obsługę która takie osoby zbanuje by nie wchodziła na czat!! Lub skasujcie czaty, bo ich nie potraficie ogarnąć!!
    6
    Powinni być oznaczeni i wiadomo który z nich dał bana
    50,00%
    3
    Nie powinni być oznaczeni i nie wiadomo który z nich dał bana
    50,00%
    3

    The poll is expired.


    #2
    @MKevas Tu się z Tobą zgodzę tych gimbusów tam to od ch... dużo i obsługa by się na prawdę przydała nie duża z 3-4 osoby na jednym czacie i nie muszą być to osoby od gg na forum znajdą się jakieś zaufane osoby
    CzatGG: Kliknij!
    Moje GG: Kliknij!

    Komentarz


      #3
      Maszyna nigdy nie będzie mądrzejsza od człowieka. Naprawde nie chce szkodzić Firmie GG Networks, ale jak nie będe miał wyboru to cóż..

      Dzisiaj rano podszywali się pode mnie i pisali że jestem pedofilem i lubię bawić się z dziećmi.
      za co?
      Bo bronie dziewczyny którą wyzywają od dziwek..

      Komentarz


        #4
        Paczkajmy na odpowiedz administracji gg
        CzatGG: Kliknij!
        Moje GG: Kliknij!

        Komentarz


          #5
          Też zauważyłem, że ludzie tam non stop się podszywają. Już raz pisałem tu z innymi w sprawie tych czatów ze skrypt nigdy nie zastąpi człowieka. Jak grochem o ścianę... Co tam się dzieje to makabra. Non stop przychodzą do mnie ludzie ze skargami, iż osoby z moich czatów reklamują tam podając ich nicki. Gdy przychodzę ich na czat opierniczyć dowiaduję się, że to bzdura, a czytając logi widzę zdziwienie osób, które "reklamowały" na zarzuty wobec nich. Wątpię, żeby tak grały. A o pedofilach i innych dzieciach z gimbazy już nic nie bd mówił... Zazwyczaj gdy tam wejdę prawie zawsze są tam burdy, lub jakieś wyzywanie a gdy zwróci się uwagę jest się kolejną ofiarą podszywania się i wyzwisk. Działo się to jakiś czas temu to strach myśleć co teraz może tam się dziać... Jak najbardziej jestem za tym by wyznaczyć jakąś obsługę do pilnowania tych czatów - z równymi uprawnieniami i jakiś kontakt z osobą od GG dla tych osób w razie jakichkolwiek zgrzytów między obsługą. Lub po prostu je usunąć...

          Jestem również tego zdania, że na forum znalazło by się sporo osób w porządku, które mogłyby poświęcić chwilę czasu na ogarnięcie tego co tam się dzieje. Ahmm... obsługa miałaby mieć jedynie możliwość kickowania lub banowania. Nic innego nie jest potrzebne. Najlepiej byłoby gdyby niczym się nie wyróżniał.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Ruloo Zobacz posta
            Ahmm... obsługa miałaby mieć jedynie możliwość kickowania lub banowania. Nic innego nie jest potrzebne. Najlepiej byłoby gdyby niczym się nie wyróżniał.
            Więcej komend nie potrzebne ale czy nie powinny mieć żadnego znaczka ? Moim zdaniem coś powinny mieć gdyż ludzie będą się bali i nie będą rozrabiac
            Strach robi swoje

            Ale najlepiej będzie jak poczekamy na adminisacje niech oni się wypowiedzą
            CzatGG: Kliknij!
            Moje GG: Kliknij!

            Komentarz


              #7
              Moim Przy znaczku siedzą cicho, a gdy tylko obsłga wyjdzie to syf. Gdy do końca nie wiadomo kto jest adminem ludzie siedzą cicho w obawie ze "szpieg" widzi.

              Miejmy nadzieję że gg zechce co kolwiek zrobić

              Komentarz


                #8
                Możecie wskazać w jaki dokładnie sposób następuje podszywanie się pod innych i niszczenie im reputacji? Warto też podać konkretne przykłady naruszeń z konkretnych chatów.

                Komentarz


                  #9
                  Nadają sobie nick, przez który jest ktoś rozpoznawany(niektóre osoby zmieniają często nicki dodając np. xd), a potem przykładowo reklamują lub zachowują się jak debile o czym już wspominał nie będę... nie powiem na jakim czacie dokładnie ale powiem ode mnie tyle, że w sobotę przyszła do mnie skarga, że osoba reklamuje mój czat na wojewódzkich. Po rozeznaniu sytuacji okazało się, że jak zwykle to bzdura.

                  Nie rozumiem jaki w tym problem zrobić obsługę na tych czatach. Wydaje mi się, że więcej poświęcacie czasu na odbieranie skarg na temat tych czatów niżeli mielibyście dołożyć na małą edycję skryptu i wyznaczenia obsługi. Poza tym za dobrej to reklamy nie robi. Czaty od GG i żeby takie cyrki się odstawiały...

                  Komentarz


                    #10
                    Tak się podszywają:
                    <Marzyciel_> .

                    [PRYWATNA WIADOMOSC] <MójNick> jestem p3dofilem lubie male dzieci zwabiam je w parku na smakolyki
                    Skopiowałem to z mojego archiwum, zmieniłem tylko moj nick. To zadecydowało o wysłaniu skargi.

                    macie 2 drogi:
                    1. robicie obsługę na czatach
                    2. kasujecie czaty

                    Moze stawiam warunki, ale zabezpieczenia kodem pomogą tylko na chwilę, a nie sądze ze co miesiąc będziecie udoskonalać skrypt

                    Komentarz


                      #11
                      Usunięcie czatu raczej nie wchodzi w grę...
                      CzatGG: Kliknij!
                      Moje GG: Kliknij!

                      Komentarz


                        #12
                        Sytuacje tworzenia nicka podobnego do nazwy innego użytkownika(z drobnymi różnicami) raczej trudno nazwać podszywaniem. Każdy znający trochę temat i osobę posługującą się nickiem bez zniekształceń rozumie, że taki "składany" nick trudno utożsamiać z oryginałem. Może to mieć na celu szkodzenie innym, jednak w związku z tym co napisałem wcześniej, będzie to raczej nieudolna próba.

                        Innym zagadnieniem jest kwestia wyzwisk, czy komentarzy dotyczących innych użytkowników.

                        Obsługa czatów niewiele mogłaby wnieść w tym zakresie poza szybszą reakcją na tego typu zdarzenia.
                        Trzeba jednak wskazać, że obecnie nie otrzymujemy takich zgłoszeń na poziomie obsługi.

                        Komentarz


                          #13
                          Przestańcie pierdzielić, zgłaszałem wam wcześniej, nie odpisaliście nic. Obsługa online daje więcej. Ja, Majcon, Ruloo mamy wlasne czaty i takich sytuacji nie mamy!

                          Podałem to jak wyzywają. widze że musze wytlumaczyć:

                          Atakujący pisze tekst, byle jaki, robi linijkę odstępu i wpisuje:
                          [PRYWATNA WIADOMOSC] <nick atakowanego> obrazliwy tekst

                          przez co normalna osoba myśli że dostala od atakowanej osoby wiadomosc prywatną.

                          Ruszycie się i ogarniecie te czaty wreszcie??

                          Komentarz


                            #14
                            Art 212
                            § 1.
                            Kto pomawia inną osobę, grupę osób,
                            instytucję, osobę prawną lub jednostkę
                            organizacyjną nie mającą osobowości
                            prawnej o takie postępowanie lub
                            właściwości, które mogą poniżyć ją w
                            opinii publicznej lub narazić na utratę
                            zaufania potrzebnego dla danego
                            stanowiska, zawodu lub rodzaju
                            działalności, podlega grzywnie, karze
                            ograniczenia albo pozbawienia wolności
                            do roku.
                            CzatGG: Kliknij!
                            Moje GG: Kliknij!

                            Komentarz


                              #15
                              Pierdziele, trudno Wam kilka osób z tego forum ściągnąć, i wziąć ich na moderatorów? Może za dużo roboty i się Wam nie chce? No wybaczcie, ale to Wy odpowiadacie za swoje czaty, i powinniście pilnować co się na nich dzieje.
                              Zabezpieczenie w kodzie? Grzecznie mówiąc jest po prostu do dupy, bo co? Bo jakiś dzieciak sobie napisze powiedzmy kuu8rw4, i Wasz kod nie zareaguje.
                              Nie zdziwcie się, gdy dostaniecie pisemko z prokuratury o podanie IP konkretnych osób łamiących prawo obowiązujące w Polsce
                              Już niedługo...

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X