Zobacz wyniki ankiety: Uważam, że admini na czacie:

Głosujących
6. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Powinni być oznaczeni i wiadomo który z nich dał bana

3 50.00%
  • Nie powinni być oznaczeni i nie wiadomo który z nich dał bana

3 50.00%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Czaty GG Networks

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    LG
    Model tel.
    Swift l5
    FW telefonu
    Android 4.1.2
    Usunięcie czatu raczej nie wchodzi w grę...
    CzatGG: Kliknij!
    Moje GG: Kliknij!

Sytuacje tworzenia nicka podobnego do nazwy innego użytkownika(z drobnymi różnicami) raczej trudno nazwać podszywaniem. Każdy znający trochę temat i osobę posługującą się nickiem bez zniekształceń rozumie, że taki "składany" nick trudno utożsamiać z oryginałem. Może to mieć na celu szkodzenie innym, jednak w związku z tym co napisałem wcześniej, będzie to raczej nieudolna próba.

Innym zagadnieniem jest kwestia wyzwisk, czy komentarzy dotyczących innych użytkowników.

Obsługa czatów niewiele mogłaby wnieść w tym zakresie poza szybszą reakcją na tego typu zdarzenia.
    Trzeba jednak wskazać, że obecnie nie otrzymujemy takich zgłoszeń na poziomie obsługi.

Rozmowny Awatar MKevas
    Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    Lumia 610
    FW telefonu
    Windows Phone 7.8
    Przestańcie pierdzielić, zgłaszałem wam wcześniej, nie odpisaliście nic. Obsługa online daje więcej. Ja, Majcon, Ruloo mamy wlasne czaty i takich sytuacji nie mamy!

Podałem to jak wyzywają. widze że musze wytlumaczyć:

Atakujący pisze tekst, byle jaki, robi linijkę odstępu i wpisuje:
    [PRYWATNA WIADOMOSC] <nick atakowanego> obrazliwy tekst

przez co normalna osoba myśli że dostala od atakowanej osoby wiadomosc prywatną.

Ruszycie się i ogarniecie te czaty wreszcie??

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    LG
    Model tel.
    Swift l5
    FW telefonu
    Android 4.1.2
    Art 212
    § 1.
    Kto pomawia inną osobę, grupę osób,
    instytucję, osobę prawną lub jednostkę
    organizacyjną nie mającą osobowości
    prawnej o takie postępowanie lub
    właściwości, które mogą poniżyć ją w
    opinii publicznej lub narazić na utratę
    zaufania potrzebnego dla danego
    stanowiska, zawodu lub rodzaju
    działalności, podlega grzywnie, karze
    ograniczenia albo pozbawienia wolności
    do roku.

Doświadczony GGadacz
    Pierdziele, trudno Wam kilka osób z tego forum ściągnąć, i wziąć ich na moderatorów? Może za dużo roboty i się Wam nie chce? No wybaczcie, ale to Wy odpowiadacie za swoje czaty, i powinniście pilnować co się na nich dzieje.
    Zabezpieczenie w kodzie? Grzecznie mówiąc jest po prostu do dupy, bo co? Bo jakiś dzieciak sobie napisze powiedzmy kuu8rw4, i Wasz kod nie zareaguje.
    Nie zdziwcie się, gdy dostaniecie pisemko z prokuratury o podanie IP konkretnych osób łamiących prawo obowiązujące w Polsce

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2
    FW telefonu
    Android 5.1
    Się nastawiliście na to moderowanie... "z forum"... To prawda ze tu na forum raczej najbardziej odpowiednie osoby się znajdują ale jak dla mnie to niechby wezmą byle kogo dobrego ale zeby tam był porządek. Co do twoich słow Adminie na temat, że obsługa nic nie pomoże to się głęboko niezgodzę. Prowadzę czaty od ponad póltoraj roku, i wiem że dobrze zorganizowana obsługa jest warta złota. Po twojej postawie nie widać żebyś się interesował tą sprawą. Po drugie co wam szkodzi chociaż spróbować?

Rozmowny Awatar MKevas
    Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    Lumia 610
    FW telefonu
    Windows Phone 7.8
    Czy GG Networks coś z tym zrobi?

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    LG
    Model tel.
    Swift l5
    FW telefonu
    Android 4.1.2
    Albo odbyła odbywa odbędzie się narada w tej sprawie albo olali to

Bot Team
    Go
    Dzień dobry,

Pomawianie i znieważanie na czatach prosimy zgłaszać na policję. Tylko pociągnięcie do odpowiedzialności osób dopuszczających się takich działań, może być skutecznym środkiem do ich wyeliminowania.

Zamknięcie czatów należących do GG Network na pewno nie wchodzi w grę.

Możemy natomiast zastanowić się nad ich moderacją. Nie możemy jednak zapewnić moderatorów, którzy będą w trybie zmianowym dostępni 24/7/365 na czatach. Nie mamy pozytywnych doświadczeń z "moderatorami wolontariuszami". Stosowaliśmy taką formę moderacji w przeszłości na Bocie Gier GG:777. Otrzymywaliśmy wówczas sporo skarg dotyczących bezzasadnego banowania, czy nierównego traktowania użytkowników. Z naszej strony nie jesteśmy w stanie za każdym razem sprawdzić czy ban został nałożony słusznie, czy niesłusznie.

Sugerujecie, że tutaj na forum znajdą się osoby chętne by moderować czaty. Na tej podstawie, pomimo złego doświadczenia, jesteśmy skłonni spróbować i przywrócić moderatorów wolontariuszy.

Użytkownicy: MKevas, Majcon, Wazniak96, Beniooo ponieważ wypowiedzieliście się w tym wątku oraz na pewno macie własne czaty na platformie BotAPI GG to podpowiedzcie nam jak najlepiej przeprowadzić nabór na takich moderatorów.

Ponieważ widać, że są dwa różne zdania jeśli chodzi o widoczność admina na czacie to stworzymy ankietę w tym wątku. W ankiecie do wyboru będą dwie opcje: 1) Admin jest oznaczony na czacie oraz wiadomo który admin dał bana.
    2) Admin nie jest oznaczony na czacie oraz nie wiadomo który admin dał bana.

Niezależnie od wyników ankiety nie wykluczamy, że zastosujemy zupełnie inne rozwiązanie.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    LG
    Model tel.
    Swift l5
    FW telefonu
    Android 4.1.2
    Jeszcze jedno pytanie się nasuwa pytanie czy obsługa ma być globalna czy na każdym czacie inna

Co do naboru to oczywiście podanie w które będzie zawierać Imię Nazwisko WIEK! i to jest najważniejsze! hm doświadczenie względem czatow
    Ostatnio edytowane przez Majcon ; 10.05.2013 o 17:42