Zobacz wyniki ankiety: Uważam, że admini na czacie:

Głosujących
6. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Powinni być oznaczeni i wiadomo który z nich dał bana

3 50.00%
  • Nie powinni być oznaczeni i nie wiadomo który z nich dał bana

3 50.00%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Czaty GG Networks

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2
    FW telefonu
    Android 5.1
    Moim zdaniem nabór powinien zawierać następujące pytania:

1. Imię, Nazwisko
    2. Adres(Czysto weryfikacyjne, wiadomo, że osoby które zamierzają "broić" adresu korporacji raczej nie podadzą)
    3. Wiek
    4. Doświadczenie w moderacji
    5. Opis osobowości.
    I do tego potwierdzenie, że zobowiązujemy się do przestrzegania regulaminu obsługi(takowy trzeba byłoby sporządzić). Przydałby się również moderator główny zajmujący się skargami na moderację i trzymaniem wszystkiego w kupie wysuwający wniosek do administracji o ewentualne zdjęcie moda i możliwością unieważnienia bana, wybierany przez moderację powiedzmy na miesiąc(Pomysł sprawdzony, w mojej "Sieci" ja jestem takowym głównym moderatorem, w razie skarg interweniuję, lub też często weryfikuję adminów czatów jako szpieg bez staff i z innym nickiem, bot kontaktowy znajduje się pod numerem 35538778, można sprawdzić )

Co do pytania Majcona opowiadam się za tym, żeby na każdym czacie była osobna moderacja. Wiadomo... ekipa moderatorów danego czatu się sklei, a tu przyjdzie "kolo" z innego czatu i zacznie się rządzić.

Mam sugestię do GG w sprawie czatów:
    Może zróbcie moderację offline. Użytkownicy mają możliwość jedynie zgłaszania wiadomości. Powiedzmy po 10 zgłoszeniach (konkretna liczba jest tajna bądź zależna od czatu), ktoś dostaje bana na 1 godzinę czy inny okres. Moderatorzy czytają zgłoszenia w jakimś panelu admina i mogę dawać bany bezterminowe czy ogólnie na dłuższy okres.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    LG
    Model tel.
    Swift l5
    FW telefonu
    Android 4.1.2
    Bez sensu można zgłosić ale bez bana bo np ja tej osoby zgłosze jego wiadomość 10 razy i dostanie bana (ja nie znaczy że ja tylko że jakieś inne ja "
    CzatGG: Kliknij!
    Moje GG: Kliknij!

Ale chodziło mi o 10 zgłoszeń z różnych nicków, za bezzasadne też można dostać bloka. Chodzi mi o rozwiązania podobne do tych które są na fb czy w różnych azjatyckich sieciach społecznościowych. Moderacja online nie przyniesie efektu.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2
    FW telefonu
    Android 5.1
    Piotrekkk nie rozumiem skąd masz takie przekonanie. Moderacja offline była prowadzana do dzisiaj przez GG. Jakoś wielkiego skutku nie przyniosła. Sprawdza się bardziej przy dużych sieciach właśnie typu fb, gdzie dzieci nie bawią się w głupkowate zgłaszanie. Poza tym... na fb też się cuda dzieją. Nie jednokrotnie widać na kwejkach itp rozmówki czy debilne za przeproszeniem wyzywanie się. A 10 znajomych znaleźć też nie problem aby napisały zgłoszenie. Poza tym. I tak wszystko składa się do jednego czy offline czy online - do czytania rozmowy(logi/na żywo) tyle, że podczas gdy jesteśmy obecni podczas sytuacji możemy całą sytuację rozładować w zarodku.

Tu się komuś psychiatra by przydał. Dla mnie obecnie czaty nie są wcale moderowanie, ani online, ani offline.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    LG
    Model tel.
    Swift l5
    FW telefonu
    Android 4.1.2
    Dlatego powstał ten temat i mam nadzieję że programista(ści) od gg już dodają potrzebne cmd do moderowania na tych czatach i niedługo odbędzie się nabór na obsługę

Wątpię Wg mnie na czatach powinno być pełne ukrycie numerów GG + moderacja offline i będzie super. Nie widzę szans na coś innego. Są inne platformy czatowe w Polsce i na Świecie i nie ma chyba nigdzie dobrze działającej moderacji online.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    LG
    Model tel.
    Swift l5
    FW telefonu
    Android 4.1.2
    To już lepsza by była komenda /zglos treść i osoba dostępna na gg albo nie osoba zalogowana dostałaby zgloszenie i mogła to sprawdzić znaczy coś wtym stylu

- - - Updated - - -

To już lepsza by była komenda /zglos treść i osoba dostępna na gg albo nie osoba zalogowana dostałaby zgloszenie i mogła to sprawdzić znaczy coś wtym stylu

Doświadczony GGadacz
    No w naborze też powinno być, czy kiedyś już dana osoba pełniła taką funkcję, oraz osoby które mogłyby poświadczyć o jej "wiarygodności", no i powinno odbyć się tutaj na forum, bez rozgłosu, bo jak ktoś już tu zauważył, na forum znajdują się odpowiednie osoby które mogłyby pełnić takową funkcję