Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd nie da sie zminimalizować okna rozmowy?.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    16.05.2013: GG 11.3.41.10564
    27.05.2013: GG 11.3.42.10585

    Tak więc w maju były aktualizacje GG.

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
      16.05.2013: GG 11.3.41.10564
      27.05.2013: GG 11.3.42.10585

      Tak więc w maju były aktualizacje GG.
      I co da się minimalizować okienko rozmowy,z poziomu belki czy nadal jest to niemożliwe?.

      Komentarz


        #18
        Nadal nie ma takiej możliwości.

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
          Nadal nie ma takiej możliwości.
          Więc sobie poczekam aż takową błahą usterkę naprawią ,może do świąt się wyrobią póki co zmuszony jestem używać konkurencyjnego komunikatora,tam to działa a wam powodzenia zycze ,może się przyda aby wasi technicy z tym se w końcu poradzili pozdrawiam.

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez PLANETA Zobacz posta
            Więc sobie poczekam aż takową błahą usterkę naprawią ,może do świąt się wyrobią póki co zmuszony jestem używać konkurencyjnego komunikatora,tam to działa a wam powodzenia zycze ,może się przyda aby wasi technicy z tym se w końcu poradzili pozdrawiam.
            Witam i pytam ponownie kiedy to zrobicie ,ile wam to zajmie jeszcze naprawienie tego?.

            Komentarz


              #21
              Prawdopodobnie w najnowszym wydaniu będzie ok.

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
                Prawdopodobnie w najnowszym wydaniu będzie ok.
                A kiedy to nastąpi pytam?.

                Komentarz


                  #23
                  Wydanie zaplanowane jest na 3 września.

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
                    Wydanie zaplanowane jest na 3 września.
                    I co wyszła dziś już ta nowa wersja ,z naprawionym błędem pytam.?

                    Komentarz


                      #25
                      W najnowszej wersji minimalizacja działa.

                      Komentarz


                        #26
                        Zamieszczone przez adamdvd Zobacz posta
                        W najnowszej wersji minimalizacja działa.
                        Dzięki za info a linka do niej można prosić?.

                        Komentarz


                          #27
                          http://www.gg.pl/info/pobierz/

                          Komentarz


                            #28
                            To mój pierwszy wpis więc witam forumowiczów, użytkowników i administratorów GG...
                            I niestety z tematem jak w wątku... wychodzą kolejne aktualizacje a kwestia startu GG w postaci zminimalizowanej dalej "wisi". korzystam z GG już od wielu lat, ale w końcu podniosło mi się ciśnienie na tyle że założyłem konto na forum żeby dołączyć do grona tych niezadowolonych którzy dobrze pamiętają czasy kiedy nie było z tym problemu...(siła przyzwyczajenia robi swoje), ale pomału doprowadza mnie to do tzw. szewskiej pasji, i sądzę że takich jak ja jest wielu... bo za każdym razem przy starcie trzeba klikać w to nieszczęsne GG żeby je zrucić do obszaru powiadomień...(obok zegarka)

                            Więc szanowni Administratorzy i Deweloperzy zróbcie z tym w końcu coś i nie wmawiajcie proszę że to jest trudne albo kłopotliwe do osiągnięcia.

                            Jeszcze wierny użytkownik...

                            Wygląda że przeoczyłem jakąś aktualizację która to naprawia, więc jakby co to ja przepraszam za zamieszanie... sprawdzę i jak będzie ok to na tym zakończę, a jak będzie problem dalej to jeszcze tu wrócę...

                            No i wróciłem wyjątkowo szybko...
                            i niestety mnie nie działa, nie widzę stosownej opcji w ustawieniach a GG po uruchomieniu pozostaje na pulpicie do czasu aż się go nie zamknie do powiadomień manualnie...
                            Ale biorę pod uwagę jeszcze ewentualność że coś przeoczyłem, więc jeśli ktoś wie jak to proszę o pomoc.
                            Ostatnio edytowany przez Mikołaj B; [ARG:4 UNDEFINED].

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X