Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Błąd nie da sie zminimalizować okna rozmowy?.

rath
    Go
    Cytat Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
    Dla porządku tylko przypomnę, że tutaj rozmawiamy o komunikatorze spod znaku słoneczka.

Kiepsko musi być z kadu i aqq skoro trzeba je "reklamować" na forum GG. Swoją drogą cieszymy się, że używasz też GG, widać, że sentyment do GG jednak jest, mimo negatywnych uwag.
    Mamy świadomość, że niektóre drobne sytuacje nadal działają inaczej niż oczekują tego niektórzy użytkownicy. Kompleksowo pracujemy, aby nasz produkt był coraz lepszy.
    milo ze w temacie wypowiedzial sie ktos z ggteamu, po czesci rozumiem ze pewnych rzeczy nie da sie od tak zrobic, (moze nie jestem programista ale jestem webmasterem) i wiem ze czasem niby proste nie sa takie latwe do naprawy. Ale generalnie wg mnie tworzac nowa wersje czegos najpierw powinno sie postarac aby nie bylo zadnych regresji wzgledem poprzedniej wersji, a takie bledy jak brak opcij minimalizacji z paska zadan wydaja sie byc no naprawde niemilym bledem. Generalnie GG11 teraz wyglada ok, fajne powiadomienia poczty, interfejs tez ladny. Osobiscie tylko tej minimalizacji mi brakuje

@rath sami mamy trochę większe wymagania względem własnego programu. Jest więcej elementów do dopracowania niż tylko jeden. Faktycznie jednak są to drobne rzeczy. Masz rację, że nie wszystkie poprawki są proste. Z drugiej strony, w pierwszej kolejności skupiamy się na tych mających istotne znaczenie funkcjonalne.

Marka tel.
    LG
    Model tel.
    NEXUS 4
    FW telefonu
    4,3
    Jak widać nie zależy nikomu aby komunikator gg pracował prawidłowo ,już czerwiec i nic nadal 0 nowej wersji i poprawek bez komentarza.

Paulina
    Go
    Od Twojego zgłoszenia przybyły dwie aktualizacje i dwa komentarze o nich, zapraszam do changeloga.

Marka tel.
    LG
    Model tel.
    NEXUS 4
    FW telefonu
    4,3
    Cytat Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
    Od Twojego zgłoszenia przybyły dwie aktualizacje i dwa komentarze o nich, zapraszam do changeloga.
    Tak ale nie w wersji dla pc ,android mnie nie interesuje ,to nadal nie zostało naprawione,kpiny i żenady ciąg dalszy i tak ze 2 lata , i dalej nic nie naprawią , ale kończę pisanie tego samego w kółko ,zainteresowany ADMIN GG wie co trza naprawić.

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    16.05.2013: GG 11.3.41.10564
    27.05.2013: GG 11.3.42.10585

Tak więc w maju były aktualizacje GG.

Marka tel.
    LG
    Model tel.
    NEXUS 4
    FW telefonu
    4,3
    Cytat Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
    16.05.2013: GG 11.3.41.10564
    27.05.2013: GG 11.3.42.10585

Tak więc w maju były aktualizacje GG.
    I co da się minimalizować okienko rozmowy,z poziomu belki czy nadal jest to niemożliwe?.

Paulina
    Go
    Nadal nie ma takiej możliwości.

Marka tel.
    LG
    Model tel.
    NEXUS 4
    FW telefonu
    4,3
    Cytat Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
    Nadal nie ma takiej możliwości.
    Więc sobie poczekam aż takową błahą usterkę naprawią ,może do świąt się wyrobią póki co zmuszony jestem używać konkurencyjnego komunikatora,tam to działa a wam powodzenia zycze ,może się przyda aby wasi technicy z tym se w końcu poradzili pozdrawiam.

Marka tel.
    LG
    Model tel.
    NEXUS 4
    FW telefonu
    4,3
    Cytat Zamieszczone przez PLANETA Zobacz posta
    Więc sobie poczekam aż takową błahą usterkę naprawią ,może do świąt się wyrobią póki co zmuszony jestem używać konkurencyjnego komunikatora,tam to działa a wam powodzenia zycze ,może się przyda aby wasi technicy z tym se w końcu poradzili pozdrawiam.
    Witam i pytam ponownie kiedy to zrobicie ,ile wam to zajmie jeszcze naprawienie tego?.