Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie działa GG na NOKIA 2700 classic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie działa GG na NOKIA 2700 classic

    Witam!
    Nie działa mi najnowsza wersja GG na NOKII 2700 Classic. Jak włącze GG to wyświetla się komunikat:"Błąd połączenia (java.io.IOException: Error occured whilst opening connection)". Po wciśnięciu "OK" pojawia się lista z możliwymi sposobami połączenia z kontem. We wszystkich poza "WAP Plus" pojawia się wyżej wymieniony komunikat. Po wybraniu "WAP Plus" nie pojawia się komunikat z błędem ale pasek postępu cały czas stoi na 0%. Telefon mam w Plusie, korzystam z Opery Mini. Pobrałem konfigurację telefonu, jednak to nie pomogło. Pobierałem GG wiele razy od nowa i nie działa. Pomocy!

    #2
    Miałem a bardziej mam ten sam problem w innym telefonie ale po zmianie operatora na play błędu nie ma i działa dobrze wszystko
    CzatGG: Kliknij!
    Moje GG: Kliknij!

    Komentarz


      #3
      Musisz ustawić domyślnie typ połączenia Internet GPRS operatora Plus. Jeśli masz jakieś zbędne profile internetowe, to sugeruję je usunąć. Podaję zbliżoną ścieżkę: Menu->ustawienia->konfiguracja. Zweryfikuj i zmień profile wskazane w domyślne ustawienia konfig. oraz preferowany punkt dostępu, następnie włącz domyślnie w aplikacjach

      Komentarz


        #4
        Usunąłem wszystkie konfiguracje opróz Plus i włączyłem domyślne w aplikacjach. Jednak dalej nie działa.

        Komentarz


          #5
          Polecam skontaktować się z plusem gdyż zdarza się tak że raz,działa raz nie i moim zdaniem to wina plusa link do ich forum Klik
          CzatGG: Kliknij!
          Moje GG: Kliknij!

          Komentarz


            #6
            Działa . Stworzyłem własna konfigurację.

            Komentarz


              #7
              Możesz podać poszczególne dane w niej ?
              CzatGG: Kliknij!
              Moje GG: Kliknij!

              Komentarz

              Pracuję...
              X