Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ip logowania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ip logowania

    Witam nie wiedziałem gdzie to dac ( a częściej korzystam gg android ) więc tu

    Jest możliwość sprawdzenia z jakiego adresu ip były logowania na mój numer gg ? Gdyż dziś zauważyłem że napisałem dziwne wiadomości do pewnej osoby xd i raczej nie byłem to ja chyba że w kieszeni otworzyło mi się okno rozmowy i wysłała się wiadomość 'Ccccccccc,****u cwaniak. V_'

    Więc da się to jakoś sprawdzić
    CzatGG: Kliknij!
    Moje GG: Kliknij!

    #2
    Hmm. Najprawdopodobniej ktoś napisze Ci o kontakcie z GGAdmin na tym forum

    Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

    Komentarz


      #3
      Niestety informacji na ten temat udzielamy tylko na wniosek uprawnionych organów ścigania.
      Śledzić możesz ewentualnie sesje.

      Komentarz


        #4
        Ale w komunikatorze Tlen.pl pokazuje multilogowanie i z jakoego IP

        Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

        Komentarz


          #5
          Właśnie mnie dziwie że taki komunikator jak gg nie przechowuje adresów ip ostatnich logowan
          CzatGG: Kliknij!
          Moje GG: Kliknij!

          Komentarz


            #6
            krzos, właśnie o tym mówiła Paulina - są to sesje. Nie można sprawdzić historii logowań.

            Paulina, możesz wytłumaczyć dlaczego użytkownik nie może sprawdzić z jakiego adresu IP się logował skoro to jego własne dane, a Wy i tak je przechowujecie? Przecież możliwość sprawdzenia historii logowań tylko podniosłaby bezpieczeństwo. Nawet GMail pozwala na sprawdzenie historii logowań (klient, ip, data).
            Dziwną macie politykę.
            http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

            Komentarz


              #7
              Adres IP w połączeniu z innymi danymi może stanowić daną osobową http://www.giodo.gov.pl/319/id_art/2258.
              A jednocześnie każdy ma wgląd we własne dane osobowe http://www.giodo.gov.pl/376/id_art/1203/j/pl/

              Tym bardziej nie rozumiem tej polityki nie udostępniania adresów IP, gdyż wgląd na żywo do IP'ków równoległych sesji jest możliwy, więc czym to różni się od dostępu do IP archiwalnego (powiedzmy sprzed kilku - kilkunastu logowań)?

              I na koniec - zdecydowanie zgadzam się, że takie coś podnosi poziom bezpieczeństwa. Nie bez potrzeby w ramach multilogowania udostępniany jest adres IP równoległej sesji.

              Komentarz


                #8
                Pomysł wdrożenia funkcjonalności, pozwalającej aby zalogowany użytkownik mógł podglądać adres IP, z którego nastąpiło poprzednie logowanie, jest do rozważenia.
                Przekażę go zespołowi odpowiedzialnemu za produkt.

                Tutaj jednak chodzi o trochę inną sytuację polegającą na udzieleniu informacji o IP, gdy może ono stanowić w szczególnych przypadkach dane osobowe. Działanie takie jest niemożliwe bez 100% autoryzacji, której ze względu na charakter świadczonej usługi dokonać nie możemy.

                Komentarz


                  #9
                  Witam,
                  czy istniałaby taka możliwość abym mógł zobaczyć godziny logowania się na moje GG, tylko i wyłącznie z mojego IP? Moje IP podałbym w prywatnej wiadomości.

                  Komentarz


                    #10
                    Ja chcialbym, aby taka funkcja byla na gg.pl, a nie ciagle do nich pisac..

                    Wyryte z mojego Ace za pomocą TapnijTalk 4

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez krzos Zobacz posta
                      Ja chcialbym, aby taka funkcja byla na gg.pl, a nie ciagle do nich pisac..

                      Wyryte z mojego Ace za pomocą TapnijTalk 4
                      Czyli uzyskałeś coś takiego?

                      Komentarz


                        #12
                        Nie, nie dostalem IP, bo nie pisalem do nich. Ale taka funkxja, by sie przydala.

                        Wyryte z mojego Ace za pomocą TapnijTalk 4

                        Komentarz


                          #13
                          IP mnie nie obchodzi, ja chce podać swoje i mieć rejestr kiedy było logowane

                          Komentarz


                            #14
                            Dlatego założyłem ten temat aby gg dodało listę logowań się na numer nic specjalnego tam nie musi być wystarczy

                            IP | Data logowania

                            Może być jeszcze data wylogowania ale to mniej potrzebne

                            Co do dan osobowych to przecież tam powinno się znajdować tylko moje ip więc w czym problem ? jeżeli ktoś wszedł jego adres został zapisany to tak samo jakby zostawił odcisk palca na jakiejś rzeczy

                            Jest jeszcze druga opcja mianowicie zmuszenie przez kogoś zalogowania się na swój numer tylko po to aby zdobyć jego IP
                            CzatGG: Kliknij!
                            Moje GG: Kliknij!

                            Komentarz


                              #15
                              Ja rozumiem to całe bezpieczeństwo i sprawdzanie IP logowania, ale jak się ma to do zmiennego IP Neostrady? Zapisujecie wszystkie IP jakie wam Neostrada przypisuje żeby pamiętać które jest wasze, a które nie? Oraz IP z logowań z komórki też gdzieś zapisujecie?

                              *

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X