Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z logowaniem na drugim komputerze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z logowaniem na drugim komputerze

    Problem z logowaniem na drugim komputerze

    Witam.

    Zainstalowałem tą samą wersję gg (10) na drugim komputerze i niestety nie mogę się zalogować do swojego konta. W kółko komunikat o złym meilu, złym haśle albo o wystąpieniu błędu z połączeniem. Lipa. Na pierwszym z komputerów nie ma i nigdy nie było najmniejszych problemów. Tam gg uruchamia się bez problemu z autologowaniem.
    Uprzejmie proszę o wskazówki i pomoc...

    painter_man
    Ostatnio edytowany przez painter_man; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Jeśli na stronie http://www.gg.pl/ również nie możesz się zalogować tzn, że nie pamiętasz hasła do serwera. Procedura odzyskania hasła została opisana w wątku:
    http://forum.gg.pl/showthread.php?48...G-lub-kontakty

    Komentarz


      #3
      Na stronie loguję się bez najmniejszych nawet problemów... Co zatem?

      Komentarz


        #4
        W tym przypadku pozostają dwie opcje, komunikator jest blokowany np. przez antywirusa, firewall lub masz za długie hasło. W wersji 10 jest organicznie do 15 znaków w haśle.

        Komentarz


          #5
          Hasło ma 16 znaków, ale przypominam, że na pierwszym komputerze (XP) nie występuje problem ze zbyt długim hasłem. Natomiast w przypadku drugiego komputera (Win7), antywirus, ani firewall nie robi żadnych trudności. Dziwna sytuacja jest... Widzę, że chyba niestandardowa...

          Komentarz


            #6
            Na pierwszym komputerze nie masz problemów, bo profil był dodany wcześniej. Zmień hasło przez gg.pl na krótsze i nie będziesz miał problemów z utworzeniem profilu

            Komentarz


              #7
              Pozostaje mi podziękować za pomoc najpiękniej jak potrafię. DZIĘKUJĘ!
              Sugerowany zabieg z hasłem bezwzględnie uleczył problem...

              Pozdrawiam!
              painter_man

              Komentarz

              Pracuję...
              X