Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[gg win] Zapisywanie wklejonych w rozmowe zdjęć

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [gg win] Zapisywanie wklejonych w rozmowe zdjęć

    Witam.

    przepraszam jesli temat juz gdzies istnieje.


    gg 11.3.41.10564
    win 7 32 bit

    nie moge w zaden sposob zapisac na dysk zdjecia, ktore rozmowca wysyla. GG nie pyta mnie czy zapisac czy otworzyc zdjecie, tylko samo wkleja je w rozmowe i nie moge takiego zdjecia zapisac, a prawy klawisz myszy na zdjeciu nie pozwala na zapis.

    jedyne wyjscie - zrzut ekranu lub narzedzie do wycinania - a to troche irytujące.

    pozdrawia,

    #2
    Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy nie ma możliwości od razu zapisania zdjęcia, ale powinieneś mieć do wyboru opcję "Kopiuj". Potem daną grafikę należy wkleić do konkretnego programu i wtedy zapisać w pliku.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez karokam Zobacz posta
      Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy nie ma możliwości od razu zapisania zdjęcia, ale powinieneś mieć do wyboru opcję "Kopiuj". Potem daną grafikę należy wkleić do konkretnego programu i wtedy zapisać w pliku.
      Lubicie utrudniać życie człowiekowi
      Czy to nie powinno być prawy przycisk myszy i zapisz obrazek?
      CzatGG: Kliknij!
      Moje GG: Kliknij!

      Komentarz


        #4
        Rozmawiałem ostatnio z koleżanką i mówiła, że to TEŻ jeden z powodów przez który wróciła do gg 10.5

        Mam tylko nadzieje że opcja "zapisz obrazek jako" została ZAPOMNIANA, a nie celowo pominięta - bo jeśli celowo to po prostu brak mi słów na zrozumienie sensu takiej polityki

        W każdym bądź razie napisałem o tym tutaj po to, aby przesłano ten problem do naprawy do ekipy "montującej" gg, nie po to by wskazano mi jak ten problem obejść.

        Bo nawet idąc na około - przez wycięcie obrazka narzędziem wycinania w win7/vista czy kopiuj i wklej w paint, nie rozwiązuje mi problemu, PONIEWAŻ otrzymuje zdjęcie przeskalowane przez gg. A chciałbym w rzeczywistych rozmiarach, w których zotało wysłane przez nadawce
        Ostatnio edytowany przez psycode; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #5
          Ok, rozumiem. Przekazywaliśmy już taką sugestię, bo nie jesteś pierwszą osobą, która to zgłasza. Przekażę ją ponownie.

          Komentarz

          Pracuję...
          X