Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ikona wiadomości

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ikona wiadomości

    Jaki mądry programista zmienił ikonę na taką samą jaką ma aplikacja poczty??
    Teraz nie wiem czy to GG, czy poczta na lock screenie a w szkole jest to bardzo ważne.
    Szkoda, że nie ma przycisku "Usuń ostatnią aktualizację"
    Proszę, o przywrócenie w najnowszej wersji ikony z gg, a nie jakiegoś maila..
    Lub niech ktoś tutaj da przerobiony APK 3.7.0

    Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

    #2
    Ja osobiście popełniłem ten straszny czyn
    Szkoda, że dopiero dzisiaj o tym piszesz. Specjalnie wydałem betę parę dni wcześniej, już z nową ikonką, żeby wszelkie błędy wyszły przed tym, jak wersja ta trafi do Google Play.

    Komentarz


      #3
      Nie miałem internetu, i dopiero dzisiaj zaktualizowałem.
      Mógłbyś tak na szybko to podmienić?

      //EDIT Po rozłączeniu z wifi ikona zmieniła się na bardzo brzytką, białą ikonę. Przywrócisz poprzednie, bo to brzydko wygląda...

      Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean
      Ostatnio edytowany przez krzos; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Nad ikonką wiadomości pomyślimy. Ikonka GG zostaje. Nowe wytyczne Androida mówią o tym, że ikony mają być całe białe.

        Komentarz


          #5
          Tak swoją drogą wytyczne są do jakiegoś konkretnej wersji Androida czy do wszystkich? Bo na 4.0.4 to zupełnie nie pasuje do reszty ikon systemowych aplikacji, już nie wspomnę o Froyo w którego to czasach te wytyczne pewnie też były inne...

          Komentarz


            #6
            https://developer.android.com/guide/...ar.html#icon11
            Do 3.0 i wyżej.
            http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

            Komentarz


              #7
              Qrix, móglbyś podesłać screena z reszty ikon systemowych? Mam podejrzenie, że masz nieoficjalny rom z lewymi ikonami

              Komentarz


                #8
                Może inaczej - mam dziwne wrażenie, że ikona słoneczka bardziej się rzuca w oczy od pozostałych. Przyzwyczaiłem się, że tego typu ikony informujące o stanie są słabiej widoczne od ikon np. powiadomień o zdarzeniach (np. wiadomości). Poza tym chyba ikonki wszystkich aplikacji (prócz GG) są przyciemniane, również tych, których nie było wgranych fabrycznie (np. 2). To jest stockowy rom z SE Arc.

                Mnie to generalnie nie przeszkadza, ale sprawia wrażenie, że ikony nie pasują do reszty. A może to tylko złudzenie optyczne? Próbowaliście może z ikonką słoneczka bez wypełnienia? Tj. jasna obwódka, czarne (przezroczyste?) wypełnienie z jasnym uśmiechem?
                Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  #9
                  Ikony które pokazałeś nie są prawidłowymi ikonami. Ikony powinny być całe białe. SE najwyraźniej nie trzyma się zasad. Ikona GG na twoim screenie jest już przyciemniona.

                  Komentarz


                    #10
                    Kiedy była by beta?

                    Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

                    Komentarz


                      #11
                      Ale co byś w niej chciał?

                      Komentarz


                        #12
                        Te stare ikony :p

                        Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

                        Komentarz


                          #13
                          Ale te ikony zostają. Pisałem, że są one spowodowane nowymi wytycznymi Androidowymi.

                          Komentarz


                            #14
                            Jak to? :o A możesz dla mnie je podmienić? Bardzo ważne jest to dla mnie.

                            Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

                            Komentarz


                              #15
                              idzie się przyzwyczaić...

                              Trochę brzydka jest ale ona ma nie wyglądać a informować
                              CzatGG: Kliknij!
                              Moje GG: Kliknij!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X