Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[PROPOZYCJA] Opcja zabezpiecz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [PROPOZYCJA] Opcja zabezpiecz

    Witam otóż mam małą propozycje dodania opcji zabezpiecz dzięki której wszystkie okienka rozmów jak i całe gadu chowało by się, aczkolwiek nadal by działało. Taka opcja byłaby przydatna np. kiedy idziemy gdzieś na krótki okres czasu i bez sensu jest wyłączać gadu i później jest znów włączać, a nie chcemy by młodsze rodzeństwo lub ktoś niepowołany czytał wiadomości. Opcja zabezpiecz byłaby chroniona hasła, po wpisaniu go gadu odblokowywałoby się.

    #2
    Windows + L i zabezpieczasz całe konto Windows, nie tylko GG

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
      Windows + L i zabezpieczasz całe konto Windows, nie tylko GG
      No niby tak. Ale załóżmy, że mówimy o jakimś 15-latku, którego rodzice znają hasło do komputera. Wtedy, po wpisaniu go, otrzymują dostęp również do GG, czego ten wspomniany 15-latek mógłby nie chcieć. Takim osobom mogłaby się przydać możliwość zabezpieczenia samego GG. Mogłoby to być opcjonalne i wykorzystywane tylko przez chętnych.

      Komentarz


        #4
        jeśli rodzice mają hasło do konta Windows, to czemu mieliby nie mieć wtedy hasła do konta GG? nadal uważam, że to nie jest specjalnie potrzebne, ale jak uważacie inaczej, to przedstawiajcie kolejne argumenty, może przejdzie ja jednak wolę mieć opcję "Zabezpiecz" na całe konto Windows, a nie na każdy program z osobna

        Komentarz


          #5
          Opcja autoblokady jest niby przydatna, jestem za, by można było ustawić to. Blokowanie całego systemu odpada, bo jest postawiony serwer który wymaga kontroli. Natomiast blokowanie samego gg rozwiązuje ten problem - za ten czas inni mogą robić co chcą, ale nikt nie dotknie gg oprócz powiedzmy mnie. Ze względu na wścibskie rodzeństwo i znajomych - popieram, zwłaszcza, że moje korespondencje z dziewczyną są chyba moją sprawą
          I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

          Komentarz

          Pracuję...
          X