Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Automatyczne (niepożądane) uruchamianie się GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Automatyczne (niepożądane) uruchamianie się GG

    Mam pewien problem, którego rozwiązania nie znalazłem ani na tym forum, ani w innych miejscach w internecie.

    Używam aplikacji Llama służącej do automatyzacji zadań w smartfonach z Androidem i chciałbym, aby po wejściu w rejon Dom aplikacja GG była wyłączana. O ile w innych przypadkach to działa, o tyle GG rzeczywiście zostaje zamknięte, jednak po chwili samo uruchamia się ponownie. Nie pomogło odhaczenie opcji autostartu i innych ustawień w aplikacji.

    Skoro użytkownicy Llamy nie mają na to sposobu, to może problem dałoby się rozwiązać na poziomie samego GG.
    Ostatnio edytowany przez VanillaBear; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: literówka

    #2
    GG samo się włącza po wywaleniu z ramu. Kliknij "Wymuś zatrzymanie" w ustawieniach, to po chwili się włączy.

    Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

    Komentarz


      #3
      Nie da rady. Aplikacja GG jest zaznaczona w systemie jako taka potrzebna i po zabiciu procesu sama wstaje. Jedyną opcją to kliknąć "Wyjdź" w GG tak, żeby znikło słoneczko z górnego paska. Gdybyśmy zrobili tak, żeby nie wstawała sama, to mielibyśmy potem zgłoszenia, że aplikacja GG sama się wyłącza.

      Komentarz


        #4
        Rozumiem, że nie da się zrobić takiego czegoś jako opcji - po prostu jest albo nie ma, tak?

        Swype'nięte z mojej Xperii Z za pomocą Tapatalk 4

        Komentarz


          #5
          Opcja jest - wystarczy skorzystać z dedykowanej opcji Wyjdź w aplikacji - nie ma co udziwniać.

          Komentarz


            #6
            Jasne, ale przecież właśnie o to mi chodziło, żeby tego nie robić.

            Swype'nięte z mojej Xperii Z za pomocą Tapatalk 4

            Komentarz


              #7
              Ok, mam rozwiązanie. Plugin TaskKiller (do Llama/Locale/Tasker) --> metoda zabijania "Extreme" i GG po takiej operacji się nie podnosi.
              Teraz nie dostaję niepotrzebnych powiadomień, kiedy jestem w domu przy komputerze.

              Komentarz

              Pracuję...
              X