Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Archiwum z GG 7.7

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Archiwum z GG 7.7

    Jak przenieść archiwum rozmów z GG 7.7 do GG 11.3 (bieżąca wersja) ?

    #2
    Powinno się wykonać samo. Jeśli nie, możesz spróbować najpierw przenieść archiwum do GG 10, a potem do GG 11

    Komentarz


      #3
      Samo nie zrobiło się bo instalowałem GG 11 na zupełnie nowym kompie. I nie zauważyłem (co nie znaczy, że nie było) pytania o przeniesienie archiwum. Nie ma innej drogi tylko poprzez instalację wcześniejszych wersji? Prawdę nie bardzo chce mi się to robić ......

      Komentarz


        #4
        Przenieś na nowy komputer wszystkie katalogi robocze dot. 7.7 do ścieżki C:\Documents and Settings\[nazwa profilu win]\Gadu-Gadu, usuń swój numer GG z komputera (z poziomu menedżera profili) w GG 11, a następnie załóż ponownie. Wówczas 11 powinna Cię spytać o import archiwum ze starszych wersji.

        Komentarz


          #5
          Witam, podepnę się pod temat - bo pokrewny - żeby nie zakładać kolejnego. Chcę odzyskać archiwum z gg 7.7, i właściwie po to tę, starą, wersję zainstalowałem. Podmieniłem plik archive.dat (później cały folder z profilem). I zgadza się, stare wiadomości pojawiły się w programie, tyle tylko w dziwnej formie, tzn. w każdej rozmowie są kwestie tylko jednego rozmówcy, w kolejnej rozmowie (o tej samej dacie) są kwestie drugiego rozmówcy. W każdym przypadku była to jedna, przeplatana rozmowa 1 rozmówca - drugi rozmówca, natomiast w archiwum widnieje to jako 2 rozmowy będące monologami). Chyba zrozumiale to opisałem
          Kwestia w tym, czy da się coś z tym zrobić? Jest to bowiem całkowicie niewygodne.

          Komentarz

          Pracuję...
          X