Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Powiadomienia z Poczty WP - jak wyłączyć?

Powiadomienia z Poczty WP - jak wyłączyć?

Witam!
    Zintegrowałam sobie GG10 z kontem Wirtualej Polski. Teraz przychodzi mi pełno powiadomień. Jak to cofnąć? Nie chcę usunąć opcji powiadamiań tylko powiadomienie konkretnie w poczty WP. Dziękuję.

Doświadczony GGadacz
    Rozumiem, że chcesz rozłączyć usługi. Podeślij zgłoszenie na tech@gadu-gadu.pl, w treści podaj również numer gg.

Poczta WP w GG

Witam. Co chwile pojawiają mi się wnerwiające powiadomienia z poczty z poziomu komunikatora. Na telefonie wyświetlają się jako puste powiadomienia. Dając tę opcję do komunikatora NIE DALIŚCIE możliwości usunięcia konta ani zmienienia ustawień dot. powiadomień z poczty, co już jest absurdalne. Chcę po prostu usunąć konto poczty WP z komunikatora GG.

Sprawdzamy sytuację. Rozumiem, że w telefonie masz powiadomienie z kopertą i nic więcej nie jest napisane obok tego powiadomienia.

W zakresie usunięcia połączenia kont WP i GG napisz na adres wskazany wyżej. Ważne abyś napisał z maila, który potwierdziłeś w GG i podał numer GG, którego dotyczy sprawa. Na tej podstawie usuniemy połączenie obydwu kont.

Doświadczony GGadacz
    oczywiście nie tam gdzie w profilu GG11 :)
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Cytat Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
    W zakresie usunięcia połączenia kont WP i GG napisz na adres wskazany wyżej. Ważne abyś napisał z maila, który potwierdziłeś w GG i podał numer GG, którego dotyczy sprawa. Na tej podstawie usuniemy połączenie obydwu kont.
    JA PIERDZIU !!! Ale komplikujecie sobie ( i nam przy okazji ) życie !!! Czy nie prościej dać w opcjach " Odłącz pocztę " ??? Tym bardziej, że to już nie jest na Waszej domenie. To tak jakbym np. chciał, mając pocztę w onecie, interii, czy na hotmailu, usuwając powiązane skrzynki pisać do działu technicznego.