Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Powiadomienia z Poczty WP - jak wyłączyć?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Powiadomienia z Poczty WP - jak wyłączyć?

    Witam!
    Zintegrowałam sobie GG10 z kontem Wirtualej Polski. Teraz przychodzi mi pełno powiadomień. Jak to cofnąć? Nie chcę usunąć opcji powiadamiań tylko powiadomienie konkretnie w poczty WP. Dziękuję.

    #2
    Rozumiem, że chcesz rozłączyć usługi. Podeślij zgłoszenie na tech@gadu-gadu.pl, w treści podaj również numer gg.

    Komentarz


      #3
      Poczta WP w GG

      Witam. Co chwile pojawiają mi się wnerwiające powiadomienia z poczty z poziomu komunikatora. Na telefonie wyświetlają się jako puste powiadomienia. Dając tę opcję do komunikatora NIE DALIŚCIE możliwości usunięcia konta ani zmienienia ustawień dot. powiadomień z poczty, co już jest absurdalne. Chcę po prostu usunąć konto poczty WP z komunikatora GG.

      Komentarz


        #4
        Sprawdzamy sytuację. Rozumiem, że w telefonie masz powiadomienie z kopertą i nic więcej nie jest napisane obok tego powiadomienia.

        W zakresie usunięcia połączenia kont WP i GG napisz na adres wskazany wyżej. Ważne abyś napisał z maila, który potwierdziłeś w GG i podał numer GG, którego dotyczy sprawa. Na tej podstawie usuniemy połączenie obydwu kont.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
          W zakresie usunięcia połączenia kont WP i GG napisz na adres wskazany wyżej. Ważne abyś napisał z maila, który potwierdziłeś w GG i podał numer GG, którego dotyczy sprawa. Na tej podstawie usuniemy połączenie obydwu kont.
          JA PIERDZIU !!! Ale komplikujecie sobie ( i nam przy okazji ) życie !!! Czy nie prościej dać w opcjach " Odłącz pocztę " ??? Tym bardziej, że to już nie jest na Waszej domenie. To tak jakbym np. chciał, mając pocztę w onecie, interii, czy na hotmailu, usuwając powiązane skrzynki pisać do działu technicznego.

          Komentarz

          Pracuję...
          X