Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ustawienie nazwy Profilu w GG11

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ustawienie nazwy Profilu w GG11

    Mam taki problem a mianowicie nie moge ustawić nazwy profilu w GG 11 wpisałem nazwe w Ustawieniach/Profil/ Zapisz ale w oknie rozmowy gdy rozmawiam z kimś zamiast nazwy Profilu jaką sobie ustawiłem pojawia sie nazwa Ja i za chiny nie moge tego zmienić. Próbowałem odinstalować GG i ponownie zainstalować ale to nic nie daje także proszę o pomoc w tej sprawie z góry dziękuję Jeśli Temat jest nie w tym wątku to przepraszam i proszę o przeniesienie dziękuję.
    Ostatnio edytowany przez Adamus; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    W naszym oknie rozmowy obecnie będziemy oznaczeni jako "Ja", a nasi rozmówcy będą oznaczeni nazwą jaką nadaliśmy danemu kontaktowi.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
      W naszym oknie rozmowy obecnie będziemy oznaczeni jako "Ja", a nasi rozmówcy będą oznaczeni nazwą jaką nadaliśmy danemu kontaktowi.
      Bez sensu jest to teraz zrobione nie lepiej było to tak zostawić jak było do tej pory?? Było dobrze to zaczęliście kombinować ehhhhhh szkoda gadać!!!

      Komentarz


        #4
        To jest żałosne, że za nas po takim czasie zdecydowaliście, co się wyświetla na ekranie. Gratuluję, jeszcze więcej takich "ulepszeń". W czym wam to, do cholery, przeszkadzało?!

        Komentarz


          #5
          Widocznie im to kuzwa przeszkadzało któryś mądrzejszy sie znalazł co kazał to zmienić po cholerę było ruszać tą nazwę w oknie rozmowy już Wam kuzwa to przeszkadzało że zamiast nazwy użytkownika nie wyświetla się "ja " w oknie rozmowy więc się znalazł mądrzejszy co postanowił to zmienić to jest właśnie myślenie wogóle się nie zastaanowicie nad tym co robicie tylko któryś z Was sobie pomyślał a może byśmy zmienili nazwe w oknie rozmowy z użytkownika na "ja" więc zmienili nie pytając użytkowników któzi urzywaja komunikatora czy tak może być czy nie tylko sami od siebie postanowiliście żeby to zmienić wogóle kużwa kompletnie nie myślicie co robicie!!!
          Zajmijcie sie dodaniem do komunikatora potrzebnych funkcji takich jak usuwanie ostatnich rozmów w poziomie na PC a nie zmienianie nazwy w oknie rozmowy.
          Widzę że znowu chcecie spieprzyć następny komunikator tak jak spieprzyliście Nowe GG 8 czy GG 10.

          Komentarz


            #6
            Wprowadzenie oznaczenia "Ja" dla wskazania własnych wypowiedzi ma na celu uspójnienie nazewnictwa. Okno rozmowy staje się bardziej czytelne. Jednoznacznie wskazuje nasze wypowiedzi nawet wówczas, gdy zmieniamy swoje dane w Katalogu Publicznym lub gdy dodajemy swój numer do listy kontaktów nadając mu inną nazwę. W ten sposób uzyskujemy również uproszczenie procesów technicznych.

            Zmiana nie ma wpływu na oznaczenie poszczególnych osób u ich rozmówców. Ci widzą w swoim oknie rozmowy nazwę, którą nadali danemu kontaktowi.

            Komentarz


              #7
              Ja chyba przerzucę się na AQQ i doradzę to samo moim znajomym. Jesteście do chrzanu, tak długo wszystko było okej. Wasze tłumaczenie jest żałosne, co wam do tego, jak wygląda czytelność MOJEGO okna rozmowy?! Mam w dupie wasze wesołe pojęcie na ten temat - zapytaliście kogokolwiek? Nie?! To liczcie się z tym, że się wielu z wami pożegna, bo właśnie zniszczyliście coś, co było powszechnie lubiane.

              Komentarz


                #8
                Rozumiem, że możesz być niezadowolony. Według mnie poprzednie rozwiązanie było bardziej eleganckie, ale trzeba przyznać, że i kłopotliwe, szczególnie w przypadku zmian nazw. Obecne jest za to bardziej czytelne i faktycznie łatwiejsze z technicznego punktu widzenia. Rozmowa przejrzyście (właśnie przez zastosowanie "Ja") wskazuje wpisy moje i wpisy mojego rozmówcy. One wyraźniej ze sobą kontrastują.

                Z drugiej strony chciałbym zapytać, jakie znaczenie funkcjonalne ma Ciebie taka zmiana?

                Komentarz


                  #9
                  Technicznie moglibyście rozwiązać to kolejną 'opcją' w ustawieniach. Ja osobiście też wolałem mieć swoją własną nazwę zamiast obecnego 'JA'. Co do samej decyzji zmiany 'ot tak' bez konsultacji- minus. Jeszcze parę takich akcji i na prawdę przestanę używać 'JEDYNEGO SŁUSZNEGO' i oficjalnego klienta.

                  Jeśli czyta to ktoś z 'decyzyjnych' niech weźmie się ogarnie, bo w końcu na prawdę wkurzycie społeczność i się wypną czterema literami. Wystarczy popatrzeć na ostatni hałas w okół Xboxa One. Chcecie zadymy? Róbcie tak dalej.

                  Ps. Ciężko było zrobić ZWYKŁĄ ankietę? Skrypt tego forum ma tą opcję w standardzie. Parę kliknięć było szkoda...
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Popieram tutaj ludzi za tym, by przywrócić wyświetlanie własnej nazwy w oknie wiadomości. Szczerze mi też nie podoba się wyświetlanie "Ja" chciałbym, by wyświetlała się nazwa mojego profilu (np. imię), jako nazwa kontaktu moja w oknie wiadomości. Tak jak to było w GG10. Proszę o przywrócenie tej możliwości.
                    Ostatnio edytowany przez hsy; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      #11
                      Czy może mi admin napisać co jest technicznie trudniejszego w napisaniu klauzuli {NICKNAME} / $nickname itp. zamiast słownie "Ja"? Nie widzę nigdzie złożoności problemu w wyświetlaniu własnego nicku zamiast "ja".

                      Komentarz


                        #12
                        W GG na Androida dało sie wstawić nick.
                        Web GG już go nie ma...

                        Wyryte przez TaPaTaLk2

                        Komentarz


                          #13
                          Nie jestem Adminem ale podejrzewam że GG jest łatwiej potem śledzić nasze wiadomości i przesyłać je do odpowiednich służb kiedy zamiast naszych zbyt skomplikowanych NICKNAME mają napisane JA.

                          Komentarz


                            #14
                            @rerekum kum, nie wiem jak odkryłeś tę tajemnicę, ale nie rozpowiadaj jej dalej.

                            Komentarz


                              #15
                              Qrix
                              To gg w trosce o to żebym sama się nie pogubiła w tym jaki nadałam sobie nick postanowiło mi ułatwić życie i odgórnie nazwało mnie JA?
                              No to gratuluje, nie potrzebuje takiego uszczęśliwiania na silę, chcę się nazywać rerekum kum i gg nic do tego.
                              Było tak od zawsze, a teraz nagle pojawiła się jakaś trudność w "samonazwaniu"

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X