Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Trwa inicjalizacja połączenia..."

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    "Trwa inicjalizacja połączenia..."

    Witam, za każdym razem jak nawiąże z kimś połączenie po krótkiej rozmowie pojawia mi się "Trwa inicjalizacja połączenia..." i tak już do końca rozmowy. Połączenie głosowe w tym czasie działa normalnie, ale problem jest taki, że nie widzę ile minut rozmawiam.

    Tak to wygląda:


    Bez różnicy czy to ja do kogoś dzwonie czy ktoś do mnie, po mniej niż minucie pojawią się to i tak już jest do końca rozmowy.

    Jak rozwiązać ten problem?
    Załączone pliki

    #2
    Zweryfikujemy zagadnienie. Czas trwania przeprowadzonej rozmowy można sprawdzić logując się na stronie telefongg.pl z poziomu opcji "Ustawienia".

    Komentarz


      #3
      To jest połączenie do innej osoby posiadającej GG czy połączenie na telefon stacjonarny/komórkowy? Bo to pierwsze jest realizowane chyba inaczej niż to drugie.

      Komentarz


        #4
        Jest to połączenie na telefon komórkowy.

        Komentarz


          #5
          Czy Twój komputer jest za NATem? Lub inaczej: czy masz jakiś router? Do działania usługi prawdopodobnie muszą być możliwe połączenia na port 5060, a router może je blokować.

          Komentarz


            #6
            Tak, używam routera ustawiłem przekierowanie portu 5060. Po dokładnie 1 minucie i 6 sekundach rozmowy znów pojawiło się "Trwa inicjalizacja połączenia...", a połączenie trwało dalej.

            Komentarz


              #7
              Dziś, nie zmieniając żadnych ustawień komputera o dziwo przez cała rozmowę wszystko działało poprawnie.

              Komentarz


                #8
                Tak, problem nie powinien już występować. W tym tygodniu poprawiliśmy ten element, ale zapomniałem o tym napisać.

                Komentarz

                Pracuję...
                X