Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozwój na windowsie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Tak właśnie często jest, zawsze po zmianie o IP wyskakuje reklama, często na pierwszy plan.

    *

    Komentarz


      #17
      Dokładnie i u mnie od zawsze tak było, że kiedy Neostrada zmienia IP, to i GG wyskakuje z reklamą. Nawiasem mówiąc, czy nie możecie po prostu zrezygnować akurat z tej formy reklamy? Nie namawiam do całkowitej likwidacji, bo rozumiem że to Wasze źródło dochodu, ale ze wszystkich reklam w sieci ten typ zajmujący 3/4 ekranu jest najbardziej wq....cy i w zasadzie to mnie skłoniło do stosowania AdBlocka w FF a w przypadku GG do rezygnacji z aplikacji desktopowej na PC. Jeszcze wcześniej była możliwość po wyskoczeniu reklamy na natychmiastowe jej zamknięcie, lecz obecnie wprowadziliście opóźnienie dla aktywacji przycisku " Zamknij " i to już jest przesada.

      Komentarz


        #18
        Dawno w tym temacie nie pisałem, zdążyłem przez ten czas "pobawić się" GG na aż czterech kolejnych wersjach Windowsa (7, 8, 8.1 i 10), i zawsze irytował i właściwie nadal irytuje mnie zachowanie GG po dłuższej chwili nieużywania myszki. Powiedzmy, odejdę na chwilę od komputera, za pięć minut wracam, ruszam myszką - i wskakuje mi okienko z reklamą z GG. Zupełnie tak jak gdyby komunikator czekał, aż wrócę, by móc mi wcisnąć kolejną reklamę. A że profile uruchomione mam dwa (prywatny + profil mojego radia), to reklamy również wyskakują dwie, identyczne.

        Doprawdy, nazwać to chamstwem to bardzo dyplomatyczne określenie.

        Komentarz

        Pracuję...
        X