Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Rozwój na windowsie?

u mnie też występują często błędy z synchronizacją... komunikat: ' nie udało się usunąć konwersacji, spróbuj później ' .. czasem kiedy chce usunąć wszystkie rozmowy z danym kontaktem nie usuwa wszystkiego... z pewnością archiwum na dysku, tak jak w GG10, było lepszym rozwiązaniem... pozdrawiam..

Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia E Dual
    Pozwolę sobie odświeżyć temat. Kolega wcześniej stwierdził, że zamyka kwestię reklam bo i tak nic się nie zmieni, ja jednak podrążę to trochę, bo mam ku temu powody.

Chodzi mi o reklamę, która wyskakuje po uruchomieniu komunikatora i zalogowaniu się na konto. Oczekując na zatwierdzenie konta, poszperałem trochę po forum i znalazłem zapewnienie, że reklama wskakuje raz na 24 godziny. Buahahahahahahaha!!! Bzdura, bullshit, chamstwo i kłamstwo. U mnie reklama wyskakuje za każdym razem, gdy z takiego czy innego powodu zmieni mi się IP. Obojętnie, z jakiej wersji systemu korzystam (Windows 7, 8, 8.1), obojętnie z jakiej wersji komunikatora, reklama zawsze wskakuje i przerywa mi wykonywaną aktualnie czynność. Rozmawiam z kimś, piszę coś, oglądam film, gram w grę - bez znaczenia, reklama musi wyskoczyć, wp***ić się na wierzch, przerwać mi wykonywaną czynność i zasłonić pół ekranu...

Zróbcie z tym coś, bo to naprawdę jest bardzo denerwujące. Nie chcę was okradać przez korzystanie z innego programu używającego waszych serwerów za friko, ale jeśli tak dalej pójdzie to jako użytkownikowi nie pozostawicie mi wyboru. Jeśli nie możecie usunąć ani jednej reklamy, to powinniście przynajmniej pomyśleć o możliwości wyłączenia reklam za jakąś drobną opłatą, np przez wysłanie SMS'a Premium. Ja bym bardzo chętnie zapłacił te kilka złotych miesięcznie za możliwość komfortowego korzystania z waszego komunikatora.

Doświadczony GGadacz
    @Ivellios dziwne, bo mi sie "pokazuje" zminimalizowana

Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalka

Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia E Dual
    U mnie nie, u mnie wskakuje od razu w trybie pełnoekranowym wpieniającym...

Cytat Zamieszczone przez Ivellios Zobacz posta

Chodzi mi o reklamę, która wyskakuje po uruchomieniu komunikatora i zalogowaniu się na konto. Oczekując na zatwierdzenie konta, poszperałem trochę po forum i znalazłem zapewnienie, że reklama wskakuje raz na 24 godziny. Buahahahahahahaha!!! Bzdura, bullshit, chamstwo i kłamstwo. U mnie reklama wyskakuje za każdym razem, gdy z takiego czy innego powodu zmieni mi się IP. Obojętnie, z jakiej wersji systemu korzystam (Windows 7, 8, 8.1), obojętnie z jakiej wersji komunikatora, reklama zawsze wskakuje i przerywa mi wykonywaną aktualnie czynność. Rozmawiam z kimś, piszę coś, oglądam film, gram w grę - bez znaczenia, reklama musi wyskoczyć, wp***ić się na wierzch, przerwać mi wykonywaną czynność i zasłonić pół ekranu...
    W opisanej sytuacji, kiedy IP ulega zmianie, serwer emitujący reklamę może mieć problem z identyfikacją czy na danym kliencie (komunikatorze) doszło do emisji reklamy. W związku z tym, w takim wypadku występuje możliwość kilkukrotnego wyświetlenia reklamy dla jednego konta. Jednak okno reklamy nie przejmuje focusa, a co za tym idzie nie powinno wyświetlać się na aktualnie używanym oknie. Jeżeli taka sytuacja występuje prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres bok@gadu-gadu.pl z dokładnym opisem zawierającym wersję używanego komunikatora, systemu operacyjnego, a także aplikacji, która straciła focus z powodu wyświetlenia się okna reklamy.

Doświadczony GGadacz Awatar Boss
    Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy S III
    FW telefonu
    EMC2
    Tak właśnie często jest, zawsze po zmianie o IP wyskakuje reklama, często na pierwszy plan.

*

Doświadczony GGadacz
    oczywiście nie tam gdzie w profilu GG11 :)
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Dokładnie i u mnie od zawsze tak było, że kiedy Neostrada zmienia IP, to i GG wyskakuje z reklamą. Nawiasem mówiąc, czy nie możecie po prostu zrezygnować akurat z tej formy reklamy? Nie namawiam do całkowitej likwidacji, bo rozumiem że to Wasze źródło dochodu, ale ze wszystkich reklam w sieci ten typ zajmujący 3/4 ekranu jest najbardziej wq....cy i w zasadzie to mnie skłoniło do stosowania AdBlocka w FF a w przypadku GG do rezygnacji z aplikacji desktopowej na PC. Jeszcze wcześniej była możliwość po wyskoczeniu reklamy na natychmiastowe jej zamknięcie, lecz obecnie wprowadziliście opóźnienie dla aktywacji przycisku " Zamknij " i to już jest przesada.

Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia E Dual
    Dawno w tym temacie nie pisałem, zdążyłem przez ten czas "pobawić się" GG na aż czterech kolejnych wersjach Windowsa (7, 8, 8.1 i 10), i zawsze irytował i właściwie nadal irytuje mnie zachowanie GG po dłuższej chwili nieużywania myszki. Powiedzmy, odejdę na chwilę od komputera, za pięć minut wracam, ruszam myszką - i wskakuje mi okienko z reklamą z GG. Zupełnie tak jak gdyby komunikator czekał, aż wrócę, by móc mi wcisnąć kolejną reklamę. A że profile uruchomione mam dwa (prywatny + profil mojego radia), to reklamy również wyskakują dwie, identyczne.

Doprawdy, nazwać to chamstwem to bardzo dyplomatyczne określenie.

Uprawnienia umieszczania postów