Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z wysyłaniem pliku poprzez GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z wysyłaniem pliku poprzez GG

    Witam, mam takie pytanie, korzystam z Gadu-Gadu 10 [build 10450] beta 8, mój kolega też korzysta z GG 10, mamy internet z tej samej sieci i tak dalej, nigdy nie było problemu, by wysłać do niego jakiś większy plik przez gg, wszystko sprawnie i dość szybko się odbywało. Od kilkunastu dni jest coś nie tak z wysyłaniem większego pliku załóżmy o wadze 700 MB, przesyłanie odbywa się bardzo wolno, nigdy czegoś takiego nie było. I teraz mam pytanie, czy to jest problem od GG? Czy problem od naszego dostawcy internetu? Czy po prostu GG 10 ma już wyłączoną usługę wysyłania większych plików na rzecz GG 11. Bo kojarzę coś takiego, że któreś GG z tych nowych, wymuszało przesiadkę na nowsze GG, by wysyłać pliki.

    #2
    I jak nikt się nie orientuje o co w tym chodzi?

    Komentarz


      #3
      Za pośrednictwem GG 10.5 pliki są przesyłane poprawnie. Rozumiem, że w tym przypadku przesyłanie ostatecznie dochodzi do skutku tylko trwa wolniej.
      W pierwszej kolejności warto sprawdzić połączenie internetowe. Zachęcam również do aktualizacji starszych wersji GG do GG 11.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
        Za pośrednictwem GG 10.5 pliki są przesyłane poprawnie. Rozumiem, że w tym przypadku przesyłanie ostatecznie dochodzi do skutku tylko trwa wolniej.
        W pierwszej kolejności warto sprawdzić połączenie internetowe. Zachęcam również do aktualizacji starszych wersji GG do GG 11.
        Rozumiem, to być możliwe, że to problem od internetu. Tak, ale zbyt wolno, kiedyś tak nie było. Rozumiem co do GG 11, jakbyś mógł napisać cokolwiek tutaj: http://forum.gg.pl/showthread.php?18...a-najnowsze-GG byłoby fajnie.

        Komentarz

        Pracuję...
        X