Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co oznacza ten błąd

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Co oznacza ten błąd

    Błąd - serwer nie zwrócił poprawnej wiadomości do wysłania (302 Found).

    302 Found Znaleziono – żądany zasób jest chwilowo dostępny pod innym adresem a przyszłe odwołania do zasobu powinny być kierowane pod adres pierwotny

    Cześć,

    Chcę postawić bota na hostingu dejm, gdy po wgraniu i aktywowaniu tego bota piszę wiadomość cześć wyskakuje mi błąd wyżej. Co on oznacza?

    #2
    To jest kod przekierowania, nie bawiłeś się nagłówkami?
    Już niedługo...

    Komentarz


      #3
      Nie, zbytnio tego nie ogarniam

      Komentarz


        #4
        Pokaż swój skrypt, wróżką nie jestem, tak jak żaden user tego forum
        Już niedługo...

        Komentarz


          #5
          Polecam zmienić hosting, ponieważ domena DEJM.pl wygasa wraz z dniem 24 lipca br.

          Komentarz


            #6
            znając życie skrypt Wampirka
            CzatGG: Kliknij!
            Moje GG: Kliknij!

            Komentarz


              #7
              Hej Ja też mam ten sam problem. Mój hosting to hostinger.pl zaś skrypt mam od LuckyLuke'a (www.pomoc-gracza.pl).
              To na pewno nie jest wina skryptu, bo na innym hostingu (3owl.com) działa bez zarzutu, no poza tym, że wolno
              Co może być powodem tego błędu?
              Wiem też, że jeden z użytkowników skryptu Luke'a miał hosting na 3owl.com i też miał błąd 302.

              Komentarz


                #8
                Nie znam tego HOSTINGER.PL ale często te darmowe serwery uniemożliwiają stawianie botów.. Polecam HEKKO

                Ludzie po co się bierzecie za te marne skrypty jak nawet postawić nie potraficie ;x Czaty to przeżytek. Pozdrawiam Dawidashhek.

                Komentarz


                  #9
                  FAQ BotApi "Co oznacza komunikat "Błąd - serwer nie zwrócił poprawnej wiadomości do wysłania"?

                  Komunikat ten pojawia się gdy występują problemy ze skryptem PULL bota. Do tego komunikatu doklejany jest kod odpowiedzi HTTP, który może być pomocny przy ustalaniu co jest przyczyną błędu. Jeżeli takiego kodu brak oznacza to, że wiadomość zwracana przez skrypt nie jest zgodna z protokołem BotAPI. Najczęściej winę ponosi wówczas hostingodawca, który dokleja reklamę do każdej strony działającej na jego serwerze."

                  kod odpowiedzi HTTP "Znaleziono – żądany zasób jest chwilowo dostępny pod innym adresem a przyszłe odwołania do zasobu powinny być kierowane pod adres pierwotny"
                  CzatGG: Kliknij!
                  Moje GG: Kliknij!

                  Komentarz


                    #10
                    Mi działa na hostinger.pl bot jak coś.

                    Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4

                    Komentarz


                      #11
                      hostinger.pl w regulaminie ma zabronione stawianie botów. Poza tym z tego co pamiętam blokuje IP po wejściu na "Stronę" tego IP określoną ilość razy także do czatów się nie nadaje.

                      PS: zajmijcie się ciekawszymi rzeczami jak czaty. GG upada tak samo jak i czaty

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X