Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gg 5.3.1.20142 SE w890i

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    @ anxiss kierman ma ten sam problem co ja, tu nie jest wina z typem polaczenia, tu problem moze tkwic z polaczeniem z wami ktore jest szyfrowane lub zabezpieczone jakos i nasze telefony pewnie tego nie obsluguja, i gdy sie zezwoli aplikacji na polaczenie z netem to zawiesza telefon tylko wyjecie baterii pomaga na to. Bo inne aplikacje uzywajace internet dzialaja normalnie. Tylko aplikacja gg 5.x.x zawiesza telefon jak sie zezwala na polaczenie. Jak sie nie zezwoli to blad polaczenia z internetem aplikacja zostanie zamknieta. I nie zawiesza telefonu jak sie odmowi polaczenie. Problem ten wystapil w dniach od 3 do 23 lipca tego roku.
    Nie jestem tego oszacować dokładnie kiedy.
    Bo do dnia 3 lipca działała, przez 20 dni nie użytkowałem i włączając gg 23 lipca efekt opisywany wyżej.
    I nie używam już komunikatora gg na telefonie.
    Bo play gg jest odpłatne.
    sigpic
    Pomogłem? Rzuć repa od czegoś to jest.

    Komentarz


      #17
      Przyłączam się do problemu. Ostatnie 2 aktualizacje gg nie działają mi na telefonie. Nawet przywracałem ustawienia fabryczne, nowe profile do internetu i nic.
      Jak napisał @Kociak_Pogromca zezwalam gg na połączenie z internetem i się wiesza.
      Mój telefon to k850i.

      Komentarz


        #18
        Dokładnie ...inne aplikacje stosujące do dostęp do internetu działają poprawnie....
        ..A co do odpłatności za PlayGG to nie przesadzajmy ,zawsze to jakaś kasa ale dwa piwa lub pół paczki fajek na miesiąc to nie fortuna...

        Komentarz


          #19
          Witam, jak widzę mija już 5 miesiąc od pojawienia się od tego problemu i nic nie zrobione w tym kroku, wydana została nowa wersja ale nic nie wprowadziło. Problem rzekomo dla was jest już znany, i zapewne nic nie robicie w tym celu już. Gg umarło..
          sigpic
          Pomogłem? Rzuć repa od czegoś to jest.

          Komentarz


            #20
            Platforma już nie jest wspierana.

            Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4

            Komentarz

            Pracuję...
            X