Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[SUGESTIA] Naprawienie dwóch opcji: edycja nazwy grupy oraz usunięcie grupy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [SUGESTIA] Naprawienie dwóch opcji: edycja nazwy grupy oraz usunięcie grupy

    Witam, zgłaszam tutaj dwie nie działające opcje, które pasowałoby poprawić, by działały.



    Nie da się zmienić nazwy grupy ani jej usunąć, bo jak widać na screenie te dwie opcje nie działają, są nieaktywne. Proszę o naprawienie tych opcji.

    #2
    Hej, nie ma możliwości zmiany nazwy defaultowych grup (moje kontakty i pomocnicy), ponieważ tak zostało to skonstruowane. Zarządzać w ten sposób można jedynie grupami przez siebie utworzonymi.

    Komentarz


      #3
      Aha, to niedobrze, ponieważ po migracji z GG10 zamiast grupy Moje kontakty jest grupa Pozostałe, więc nie mam możliwości zmienienia tej nazwy, a chciałbym to zrobić, bo nie chcę Pozostałe, tylko Moje kontakty.

      Komentarz


        #4
        Być może Twoje kontakty trafiły do grupy "Pozostałe", ponieważ nie były przypisane do żadnej grupy w GG 10? W każdym razie możesz zmienić nazwę grupy z poziomu strony gg.pl.

        Komentarz


          #5
          W GG10 BETA 8 kontakty są w grupie Pozostałe, nie wiem czy ta grupa Pozostałe przeniosła się z gg 8, 9, jak była migracja do GG10. Faktycznie, dzięki za info Paulina, ale przydałaby się opcja zmienienia nazwy grupy w GG11 w programie.
          Ostatnio edytowany przez hsy; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: edycja

          Komentarz

          Pracuję...
          X