Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd krytyczny nowego gg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Błąd krytyczny nowego gg

    Witam
    Nie dawno robiłem format i wszystko działało wczoraj załączyłem komputer i próbując uruchomić gg wyskakuje mi komunikat :

    Wystąpił błąd krytyczny. Aplikacja zostanie zamknięta.
    Kod błędu: "ERR_SETUP_FLASH (2)".

    Naciskając OK pokazuje się następny:

    Wystąpił błąd krytyczny. Aplikacja zostanie zamknięta.
    Po chwili możesz uruchomić GG ponownie.

    Odinstalowanie i usunięcie z folderów Local plikow też nie pomogło, mam win 7 ultimate 64 bit przeskanowałem ESET Smart Seciurity 4 i nie wykrył żadnego wirusa.

    #2
    Czy istnieją u Ciebie na komputerze poniższe katalogi:
    C:\Users\{KATALOG_UZYTKOWNIKA}\AppData\Roaming\Mac romedia
    C:\Users\{KATALOG_UZYTKOWNIKA}\AppData\Roaming\Mac romedia\Flash Player
    C:\Users\{KATALOG_UZYTKOWNIKA}\AppData\Roaming\Mac romedia\Flash Player\#Security
    C:\Users\{KATALOG_UZYTKOWNIKA}\AppData\Roaming\Mac romedia\Flash Player\#Security\FlashPlayerTrust?
    Czy masz uprawnienia do zapisu/stworzenia tych katalogów?
    Na jakim koncie pracujesz (prawa admina), czy/jaką wersję flasha masz w systemie?
    Czy komputer jest podpięty do domeny windowsowej/ma jakieś niestandardowe ustawienia polityki bezpieczeństwa?

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
      Czy istnieją u Ciebie na komputerze poniższe katalogi:
      C:\Users\{KATALOG_UZYTKOWNIKA}\AppData\Roaming\Mac romedia
      C:\Users\{KATALOG_UZYTKOWNIKA}\AppData\Roaming\Mac romedia\Flash Player
      C:\Users\{KATALOG_UZYTKOWNIKA}\AppData\Roaming\Mac romedia\Flash Player\#Security
      C:\Users\{KATALOG_UZYTKOWNIKA}\AppData\Roaming\Mac romedia\Flash Player\#Security\FlashPlayerTrust?
      Czy masz uprawnienia do zapisu/stworzenia tych katalogów?
      Na jakim koncie pracujesz (prawa admina), czy/jaką wersję flasha masz w systemie?
      Czy komputer jest podpięty do domeny windowsowej/ma jakieś niestandardowe ustawienia polityki bezpieczeństwa?
      Tak istnieja na moim komputerze te katalogi.
      Pracuje na koncie administratora/ wersja flasha to Adobe Flash Player 11 ActiveX


      Czy masz uprawnienia do zapisu/stworzenia tych katalogów? Jakie uprawnienia ?
      Czy komputer jest podpięty do domeny windowsowej/ma jakieś niestandardowe ustawienia polityki bezpieczeństwa? A dokładniej np. ?

      Komentarz


        #4
        Czy jeżeli utworzysz nowy profil o prawach admina na windowsie, to GG działa prawidłowo?

        Komentarz


          #5
          Nie tez nie działa.

          Komentarz


            #6
            Wejdź w ścieżkę C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Roaming, na katalogu Macromedia wybierz PPM >> Właściwości i prześlij nam screeny z zakładki Zabezpieczenia i Zaawansowane. Spróbuj wejść w folder Macromedia, możesz?

            Komentarz


              #7
              Tak mogę.
              a.jpgb.jpg

              A może być tak, że czyszcząc rejestr coś przez przypadek usunąłem?
              Ostatnio edytowany przez miesko; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #8
                Jest to możliwe, jakiego programu użyłeś do czyszczenia rejestru?

                Komentarz


                  #9
                  CCleaner i Eusing Free Registry Cleaner

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X