Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyświetlanie wszystkich rozmów z pc

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Wszystko fajnie, lecz jak usunąć reklamy w tym GG 11 ? Bo jeśli się nie da wracam na 10

    Komentarz


      #17
      Zauważyłem to u siebie też siedziałem rano na pc i rozmawiałem z jakąś osobą po czym zamknąłem okno rozmowy (dalej korzystałem z gg) i po jakiś 4h prze logowałem się na telefon załadowała mi się ta poranna rozmowa i załadowała nie jako archiwum tylko jako nowe wiadomości
      CzatGG: Kliknij!
      Moje GG: Kliknij!

      Komentarz


        #18
        krzos, link nie działa.
        Majcon, z jakiej wersji korzystałeś na pececie?

        Komentarz


          #19
          http://www.youtube.com/watch?v=kVlvBJYjjxw

          Ten działa. Było za duże obciążenie hostingu, i siadł
          Ostatnio edytowany przez krzos; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #20
            Najnowszej
            CzatGG: Kliknij!
            Moje GG: Kliknij!

            Komentarz


              #21
              Majcon właśnie oto mi cały czas chodzi. To się robi już denerwujące, to wszystko zaczęło się po ostatniej akutalizacji Gadu-Gadu na telefonie, próbują mi wmawiać, że to wina GG 10 lecz jeszcze z ponad tydzień temu tego nie było ...

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez Reader Zobacz posta
                (...) próbują mi wmawiać, że to wina GG 10 lecz jeszcze z ponad tydzień temu tego nie było ...
                Czego nie rozumiesz w mojej wypowiedzi:
                Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
                @Reader, a no ma sporo. Najnowsze mobilne GG ma zaimplementowany feature, którego nie obsługują starsze wersje GG
                To nie tyle wina GG 10 co tego, że nie obsługuje nowych funkcji, które obsługuje z kolei Mobilne GG. Dlatego te wersje nie współpracują ze sobą dobrze i zalecane jest użycie GG 11 lub GG.pl.

                Komentarz


                  #23
                  To powiedz jak z tego GG 11 usunąć reklamy ? Bo tyle wpieprza ramu, że głowa boli

                  Komentarz


                    #24
                    @Qrix ja korzystam z gg 11 i to samo
                    CzatGG: Kliknij!
                    Moje GG: Kliknij!

                    Komentarz


                      #25
                      Wiadomości nie przychodzą, gdy korzystacie z gg.pl, nowej wersji androidowej i iOSowej. W przypadku korzystania na którejś z końcówek z innych wersji, po zalogowaniu na wymienione, wiadomości dotrą.
                      Jeżeli uważacie, że korzystaliście z GG 11/gg.pl i androida, a mimo to wiadomości dotarły, prosimy o zgłoszenie z podaniem swojego numeru GG i numeru GG przykładowego rozmówcy ze zdublowaną wiadomością.
                      Proszę też zwrócić uwagę, że przyjdą wszystkie nieprzeczytane wiadomości, czyli takie, które nie zostały "kliknięte" z premedytacją. Czyli jeżeli otrzymaliście powiadomienie o nowej wiadomości, przeczytaliście to powiadomienie, nie otworzyliście wiadomości, tylko zamknęliście powiadomienie, wiadomość zostanie dostarczona ponownie.

                      Komentarz


                        #26
                        No to co zrobicie z tym ? Olejecie użytkowników i tak to zostanie ?
                        Jak wyżej pisali, że nawet to się objawia przy użytkowaniu GG 11. A do koleżanki wyżej, mam najnowszą wersję androidową i co ? i nic problem jest nadal.
                        Czekam na sensowną odpowiedź, ponieważ mam dość mydlenia oczu o przejściach na inną wersję, która i tak nic nie daje.

                        Komentarz


                          #27
                          Napiszcie coś

                          Komentarz


                            #28
                            Zapoznałeś się z wypowiedzią Pauliny?: "Jeżeli uważacie, że korzystaliście z GG 11/gg.pl i androida, a mimo to wiadomości dotarły, prosimy o zgłoszenie z podaniem swojego numeru GG i numeru GG przykładowego rozmówcy ze zdublowaną wiadomością."

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X