Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Menedżer profili

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Menedżer profili

    Błagam o pomoc!
    Po aktualizacji gg do wersji 12.cośtam nie uruchamia mi się Menedżer/Menadżer profili. Dlaczego? Jest mi on bardzo potrzebny, a nie potrafię sobie z tym poradzić. Proszę, pomóżcie!

    #2
    Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz? Czy menedżer nie pojawia się po kilku/kilkunastu sekundach? Czy menedżer nie znajduje się pod innymi oknami?

    Komentarz


      #3
      Mam to samo

      Zamieszczone przez Samiec666 Zobacz posta
      Błagam o pomoc!
      Po aktualizacji gg do wersji 12.cośtam nie uruchamia mi się Menedżer/Menadżer profili. Dlaczego? Jest mi on bardzo potrzebny, a nie potrafię sobie z tym poradzić. Proszę, pomóżcie!
      Mam ten sam blad napisalem do pomocy technicznej i odpisali ze u nich na Windows 7 wspomniany blad nie wyswietlania Menadzera Profilu nie wystepuje...ZENADA! U mnie 3 osoby korzystaja z gg ze swoich kont i jedyna szansa zalogowania jest calkowite Zakonczenie dzialania GG i uruchomienie go ponownie. Nadmieniam ze calkowicie przeinstalowalem tez komunikator i jest nadal to samo!

      Pomijam fakt ze poza wspomnianym bledem Managera wyglad nowego gg12 zostal calkowicie skopany, jest brzydki, ohydny wyglad listy kontaktow, ramki, czcionka oraz szeroki pasek przewijania... Zastanawiam sie po co bylo zmieniac cos co bylo dobre?? Jesli chce powrocic do wersji gg11 to nie mam takiej mozliwosci bo aktualizacja nastepuje bez mojej zgody automatycznie.
      Ostatnio edytowany przez abedic; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Nie działa Menadżer Profili ani opcja Wyloguj.

        Witam.

        Gdy klikam na <nick> > Profil > Menadżer Profili (lub Wyloguj) nic się nie dzieje. Screen: http://screenshooter.net/8012119/lhyyomo/skrin
        Nie wiem dlaczego. Mam Windows 8 może to coś zmienia, gdy sprawdzałem na Windows 7 te opcje działają
        Nie wiem dlaczego tak jest. Odinstalowywałem GG już kilka razy ale to nic nie dało.

        Proszę o szybką pomoc

        Komentarz


          #5
          Hej, pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.
          Proszę przy wyłączonym komunikatorze usunąć plik o nazwie profile, który znajduje się w poniższej ścieżce:

          Windows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Dane
          aplikacji\GG\Profiles\default\profile

          Windows 7/Vista C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Roaming\GG\Profiles\default\profile

          Następnie proszę uruchomić komunikator i zweryfikować jego działanie.

          Komentarz


            #6
            Działa

            Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
            Hej, pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.
            Proszę przy wyłączonym komunikatorze usunąć plik o nazwie profile, który znajduje się w poniższej ścieżce:

            Windows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Dane
            aplikacji\GG\Profiles\default\profile

            Windows 7/Vista C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Roaming\GG\Profiles\default\profile

            Następnie proszę uruchomić komunikator i zweryfikować jego działanie.
            Zrobiłem to co pani napisała chociaż mam Windows 8. Wszystko już działa

            Pozdrawiam

            Komentarz


              #7
              Dziękuję bardzo, teraz działa! Mam jednak nadzieję, że poprawicie wygląd komunikatora

              Komentarz

              Pracuję...
              X