Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Awatary w oknie rozmowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Awatary w oknie rozmowy

    Witam.

    Nie wiem czy wybrałem dobry dział (moje pytanie dotyczy okna rozmowy), jeśli się pomyliłem, to przepraszam i proszę o przeniesienie we właściwe miejsce.

    Zostałem dziś uszczęśliwiony aktualizacją GG do najnowszej wersji. Jak na razie wszystko mi się podoba- poza jednym. Nie widzę w ustawieniach opcji ukrycia awatarów w oknie rozmowy. W poprzedniej wersji mi się nie wyświetlały, więc się do tego przyzwyczaiłem, więc teraz ich obecność jest dla mnie irytująca. Da się je w jakiś sposób wyłączyć? Czy może ta opcja mi umknęła, mimo, że ustawienia (i to każdą zakładkę po kolei) przeglądałem 3 razy?

    Pozdrawiam, Michał

    #2
    Michał , wchodzisz w Profil /u góry/-->Ustawienia-->Lista kontaktów-->Wyświetlanie awatarów ....tam są opcje do wyboru...przynajmniej ja tak mam
    Pozdrawiam.

    Komentarz


      #3
      Ta opcja pozwala na usunięcie awatarów z okna kontaktów. Nie ma możliwości usunięcia awatarów z okna rozmowy.

      Komentarz


        #4
        na liście kontaktów mam avatary...w oknie rozmowy nie, tylko samą nazwę... tak jest w gg12 czy ja mam coś nie tak?

        Komentarz


          #5
          A jakoś przez pogrzebanie w plikach konfiguracyjnych? Przedtem było dobrze- awatar był nad oknem rozmowy i całość była czytelniejsza. Co to komu przeszkadzało...

          Komentarz


            #6
            Pampam, być może i Ty i Twój rozmówca nie macie ustawionego awatara?

            Komentarz


              #7
              Przechwytywanie.JPG
              Chodzi mi o to... w tym miejscu w gg12 nie ma avatarów ani opisu...tylko nazwa kontaktu... zdjecie pochodzi z gg11...

              Komentarz


                #8
                i takie rozwiązanie było dobre. po co było to zmieniać? liczę, że w następnej wersji ten błąd zostanie poprawiony...

                Komentarz


                  #9
                  U mnie awatary w oknie rozmowy wyświetlają się normalnie /bez zmian.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X