Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Dzwięk z komórki przy każdej wiadomśi równierz przy używaniu gg na komputerze

Dzwięk z komórki przy każdej wiadomśi równierz przy używaniu gg na komputerze

Zaktualizowałam gg w telefonie, od tego momentu kiedy rozmawiam na gg na komputerze telefon brzęczy z każdą otrzymywaną odpowiedzią, w poprzedniej wersji dźwięk pojawiał się tylko za pierwszym razem, nie brzęczał non stop. Mogło przyjść wiele odpowiedzi od kogoś a dźwięk był tylko za pieszym razem, teraz dźwięk pojawia się ciągle, to niemiłosiernie denerwujące kiedy korzysta się z obu urządzeń
    Ostatnio edytowane przez rerekum kum ; 09.09.2013 o 18:06

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Poszukaj w ustawieniach odpowiedniej opcji. Poza tym telefon nie powinien brzęczeć w ogóle jeśli odczytujesz w tym samym momencie wiadomość na komputerze, ale warunkiem jest to byś posiadał najnowszą wersję GG.

Doświadczony GGadacz
    Może by tak poprawić ortografię?

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 4

Nie mam takiej opcji zmiany dźwięku, a wersja gg jest na pewno najnowsza. Może to wina mojego androida
    Ostatnio edytowane przez rerekum kum ; 09.09.2013 o 18:07 Powód: bład

GG Team / Mobilne GG Awatar Wasky
    Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Musisz odznaczyć w ustawieniach "Powiadamiaj o każdej wiadomości"

mimo że to zrobiłam nic się nie zmieniło

Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Aa, racja. No bo się trochę mechanizmy pozmieniały. To jest tak, że dźwięk wiadomości jest tylko raz, jeśli nie przeczytasz wiadomości z danym rozmówcą. Ale komórka teraz wie, że odczytałaś te wiadomości i brzęczy na nową. Jutro wydamy nową wersję, w której nieco poprawiliśmy ten mechanizm. Więc zobacz jutro czy problem nadal będzie występować, bo faktycznie podczas rozmowy na komputerze, komórka powinna milczeć (o ile okno wiadomości na komputerze jest widoczne cały czas i o ile na komputerze używasz oficjalnego klienta GG).

Niby się poprawiło, niby nie dźwięczy, kiedy rozmawiam na komputerze a jednak jeśli tylko okno rozmowy nie jest na wierzchu dzwięk ciągle jest, a było dobrze w starszej wersji, było idealnie to przedobrzyliście i szlak człowieka trafia bo nie wiem czy to sms, meil, fb czat czy tylko gg znów piszczy.

Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Piszczy, bo masz nową nieodczytaną wiadomość. Wcześniej gdy odczytałaś taką z komórki, to następna nowa też piszczała. Teraz tylko rozszeżyliśmy funkcję, że nieważne czy ją odczytasz z komórki czy z komputera - nowa znowu dźwięczy. Możesz w ustawieniach zmienić sobie dźwięk wiadomości GG na jakiś inny, by nie był taki sam jak dla SMSów czy maili. Możesz również w ustawieniach zmienić dźwięk na "Cichy". Wtedy nie będzie w ogóle dźwięków w GG.

Cytat Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
    Piszczy, bo masz nową nieodczytaną wiadomość.
    Ja rozumiem mechanizm działania tego dźwięczenia, ale nie oznacza to że jestem z niego zadowolona, poprzednia wersja kiedy to osobno w telefonie i osobno w komputerze gg wiedziało czy odczytuje wiadomości było genialne, teraz muszę pamiętać o wyciszaniu lub wyłączaniu gg.
    Musisz przyznać że to nie wygodne rozwiązanie