Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dzwięk z komórki przy każdej wiadomśi równierz przy używaniu gg na komputerze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dzwięk z komórki przy każdej wiadomśi równierz przy używaniu gg na komputerze

    Zaktualizowałam gg w telefonie, od tego momentu kiedy rozmawiam na gg na komputerze telefon brzęczy z każdą otrzymywaną odpowiedzią, w poprzedniej wersji dźwięk pojawiał się tylko za pierwszym razem, nie brzęczał non stop. Mogło przyjść wiele odpowiedzi od kogoś a dźwięk był tylko za pieszym razem, teraz dźwięk pojawia się ciągle, to niemiłosiernie denerwujące kiedy korzysta się z obu urządzeń
    Ostatnio edytowany przez rerekum kum; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Poszukaj w ustawieniach odpowiedniej opcji. Poza tym telefon nie powinien brzęczeć w ogóle jeśli odczytujesz w tym samym momencie wiadomość na komputerze, ale warunkiem jest to byś posiadał najnowszą wersję GG.

    Komentarz


      #3
      Może by tak poprawić ortografię?

      Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 4

      Komentarz


        #4
        Nie mam takiej opcji zmiany dźwięku, a wersja gg jest na pewno najnowsza. Może to wina mojego androida
        Ostatnio edytowany przez rerekum kum; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: bład

        Komentarz


          #5
          Musisz odznaczyć w ustawieniach "Powiadamiaj o każdej wiadomości"

          Komentarz


            #6
            mimo że to zrobiłam nic się nie zmieniło

            Komentarz


              #7
              Aa, racja. No bo się trochę mechanizmy pozmieniały. To jest tak, że dźwięk wiadomości jest tylko raz, jeśli nie przeczytasz wiadomości z danym rozmówcą. Ale komórka teraz wie, że odczytałaś te wiadomości i brzęczy na nową. Jutro wydamy nową wersję, w której nieco poprawiliśmy ten mechanizm. Więc zobacz jutro czy problem nadal będzie występować, bo faktycznie podczas rozmowy na komputerze, komórka powinna milczeć (o ile okno wiadomości na komputerze jest widoczne cały czas i o ile na komputerze używasz oficjalnego klienta GG).

              Komentarz


                #8
                Niby się poprawiło, niby nie dźwięczy, kiedy rozmawiam na komputerze a jednak jeśli tylko okno rozmowy nie jest na wierzchu dzwięk ciągle jest, a było dobrze w starszej wersji, było idealnie to przedobrzyliście i szlak człowieka trafia bo nie wiem czy to sms, meil, fb czat czy tylko gg znów piszczy.

                Komentarz


                  #9
                  Piszczy, bo masz nową nieodczytaną wiadomość. Wcześniej gdy odczytałaś taką z komórki, to następna nowa też piszczała. Teraz tylko rozszeżyliśmy funkcję, że nieważne czy ją odczytasz z komórki czy z komputera - nowa znowu dźwięczy. Możesz w ustawieniach zmienić sobie dźwięk wiadomości GG na jakiś inny, by nie był taki sam jak dla SMSów czy maili. Możesz również w ustawieniach zmienić dźwięk na "Cichy". Wtedy nie będzie w ogóle dźwięków w GG.

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                    Piszczy, bo masz nową nieodczytaną wiadomość.
                    Ja rozumiem mechanizm działania tego dźwięczenia, ale nie oznacza to że jestem z niego zadowolona, poprzednia wersja kiedy to osobno w telefonie i osobno w komputerze gg wiedziało czy odczytuje wiadomości było genialne, teraz muszę pamiętać o wyciszaniu lub wyłączaniu gg.
                    Musisz przyznać że to nie wygodne rozwiązanie

                    Komentarz


                      #11
                      Akurat uważam odwrotnie. Zasada jest taka: Informacja jest o pierwszej nieodczytanej wiadomości. Usłyszałem dźwięk, wiem że mam już nieodczytaną wiadomość, więc kolejny dźwięk jest niepotrzebny. W momencie gdy odczytałem wiadomość, niezależnie czy była to komórka czy komputer, chcę mieć znowu informację, że osoba do mnie napisała coś nowego, czego jeszcze nie widziałem.

                      Komentarz


                        #12
                        Pod warunkiem że nie siedzisz kilka godzin przed komputerem i nie rozmawiasz z kimś na bieżąco, bo wtedy wystarczy ze świeci się na pasku zadań, a nie rozładowuje mi się komórka obok. To chyba logiczne, że jak z kimś gadam na gg to przeglądam jednocześnie strony więc za każdym razem okno rozmowy jest zminimalizowane przez co mam dźwięk w telefonie.

                        Mało tego w gg "stacjonarnym" była albo i nadal jest opcja wyłącz dźwięk podczas rozmowy, (czy jakoś tak,) dopóki nie zamkniesz okna rozmowy to dźwięk się nie pojawia jedynie świeci. I o taką właśnie możliwość proszę, jeśli mam otwarte okno na kompie nie widzę powodu powiadamiania mnie dźwiękiem z telefonu

                        Komentarz


                          #13
                          jak korzystasz z gg na kompie to je wyłącz na komórce, ludzie, sami sobie tworzycie problemy

                          Komentarz


                            #14
                            Dziękuje Pomurniku za pomoc, w sumie twoja rada jest jedyną logiczną, jak do tej pory,

                            ale przecież po to mam gg w komórce żeby mieć gg kiedy wychodzę. A kiedy wychodzę ważne jest żeby nie zapomnieć telefonu i innych rzeczy wole nie zawracać sobie głowy pamiętaniem o włączaniu wtedy aplikacji. Bo pewnie w większości wypadków nie będę pamiętać. Używam tego komunikatora jako głównego, moi najbliżsi wiedzą że dotrze do mnie wiadomość najprędzej przez gg, nie przez fesja, smsa czy znakami dymnymi, dlatego nie chce go wyłączać, bo wtedy straci najważniejszą funkcje - wszechobecność

                            Komentarz


                              #15
                              Niestety nie potrafię Ci pomóc. Mogę jeszcze poradzić co najwyżej wyłączenie powiadomień w ustawieniach w GG (ale wtedy zapomnisz ich włączyć i znowu mamy przypadek taki, jakbyś w ogóle miała wyłączone GG) lub zmiany dźwięku GG na cichy.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X