Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wystąpił błąd pobierania. Spróbuj ponownie póżniej!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wystąpił błąd pobierania. Spróbuj ponownie póżniej!

    Nowa instalacja Windows 7 Ultimate 64 bit. i taki komunikat przy jakiejkolwiek instalacji najnowszego GG, pierwszy raz mam taką sytuację o co tu chodzi?
    Załączone pliki

    #2
    Czy w momencie instalacji byłeś połączony z internetem? Czy korzystasz z zabezpieczenia firewall lub proxy?

    Komentarz


      #3
      dzisiaj udało mi się zainstalować bez problemów, instalowałem wczoraj aktualizacje systemu windows ( miałem wgrane w instalkę aktualizacje do sierpnia 2013).


      Ps, Czy byłem połączony z internetem, byłem połączony i firewall nie blokował połączenia, sprawdzałem w zaporze i dodatkowo wyłączyłem cały pakiet F-Secure i też nie pomagalo, pierwszy raz coś takiego miałem z GG a używam od chyba 15lat
      Ostatnio edytowany przez JFK; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Mam ten sam problem i też z F-Secure! Coś tu jest nie tak...

        Komentarz


          #5
          F-Secure blokuje pobranie instalatora. Kontaktujemy się w tej sprawie z producentem oprogramowania.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
            F-Secure blokuje pobranie instalatora. Kontaktujemy się w tej sprawie z producentem oprogramowania.
            I? Właśnie minął równy miesiąc, a ja wciąż mam taki problem. Nawet wyłączenie firewalla nic nie daje (to co się kłóci pewnie i tak gdzieś tam siedzi mimo to). Windows 7 64bit Enterprise

            Komentarz


              #7
              Otrzymaliśmy informację od producenta F-Secure, że w przyszłej aktualizacji poprawiona zostanie kwestia blokowania instalatora GG. Aktualnie sugeruję na czas instalacji wyłączyć skanowanie sieciowe w F-Secure.

              Komentarz


                #8
                Właśnie wyłączenie niestety nic nie daje. Aby tylko po tej aktualizacji zniknął ten błąd, bo i tak pewnie będzie trzeba na nią nieco poczekać.

                Komentarz


                  #9
                  O widzę, że ten błąd nie został usunięty bo miałem to samo jednak zainstalowałem stara wersję 10.0 (bez problemów bo cała instalka jest dostępna) i z jej poziomu przeprowadziłem aktualizacje do wersji 12......

                  Komentarz


                    #10
                    Witam.
                    Po pół roku odgrzewam kotleta. Mam Windowsa 7 P x32 i pakiet bezpieczeństwa UPC (oparte na F-Secure). Przy próbie instalacji wyskakuje "błąd pobierania, spróbuj ponownie później". Internet mam, wirusów nie . Proszę o pomoc

                    Komentarz


                      #11
                      Czy GG jest jeszcze wspierane? Czy porzuciliście to....

                      Komentarz


                        #12
                        Bardzo fajnie, że uczulacie wszystkich na nową zmianę regulaminu, razem z listą autoryzowanych aplikacji, a jak chce ktoś zainstalować gg i nie może, i próbuje uzyskać pomoc na forum (o ironio...) "GG Pomoc" takowej nie dostaje. Świetnie...

                        Komentarz


                          #13
                          Jest maj 2016 i dalej to samo.
                          Nie można pobrać GG, a mam F Secure pakiet bezpieczeństwa UPC.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X