Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Wystąpił błąd pobierania. Spróbuj ponownie póżniej!

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post

Wystąpił błąd pobierania. Spróbuj ponownie póżniej!

Nowa instalacja Windows 7 Ultimate 64 bit. i taki komunikat przy jakiejkolwiek instalacji najnowszego GG, pierwszy raz mam taką sytuację o co tu chodzi?
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Doświadczony GGadacz
    Czy w momencie instalacji byłeś połączony z internetem? Czy korzystasz z zabezpieczenia firewall lub proxy?

dzisiaj udało mi się zainstalować bez problemów, instalowałem wczoraj aktualizacje systemu windows ( miałem wgrane w instalkę aktualizacje do sierpnia 2013).

Ps, Czy byłem połączony z internetem, byłem połączony i firewall nie blokował połączenia, sprawdzałem w zaporze i dodatkowo wyłączyłem cały pakiet F-Secure i też nie pomagalo, pierwszy raz coś takiego miałem z GG a używam od chyba 15lat
    Ostatnio edytowane przez JFK ; 11.09.2013 o 16:50

Mam ten sam problem i też z F-Secure! Coś tu jest nie tak...

F-Secure blokuje pobranie instalatora. Kontaktujemy się w tej sprawie z producentem oprogramowania.

Cytat Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
    F-Secure blokuje pobranie instalatora. Kontaktujemy się w tej sprawie z producentem oprogramowania.
    I? Właśnie minął równy miesiąc, a ja wciąż mam taki problem. Nawet wyłączenie firewalla nic nie daje (to co się kłóci pewnie i tak gdzieś tam siedzi mimo to). Windows 7 64bit Enterprise

Doświadczony GGadacz
    Otrzymaliśmy informację od producenta F-Secure, że w przyszłej aktualizacji poprawiona zostanie kwestia blokowania instalatora GG. Aktualnie sugeruję na czas instalacji wyłączyć skanowanie sieciowe w F-Secure.

Właśnie wyłączenie niestety nic nie daje. Aby tylko po tej aktualizacji zniknął ten błąd, bo i tak pewnie będzie trzeba na nią nieco poczekać.

O widzę, że ten błąd nie został usunięty bo miałem to samo jednak zainstalowałem stara wersję 10.0 (bez problemów bo cała instalka jest dostępna) i z jej poziomu przeprowadziłem aktualizacje do wersji 12......

Witam.
    Po pół roku odgrzewam kotleta. Mam Windowsa 7 P x32 i pakiet bezpieczeństwa UPC (oparte na F-Secure). Przy próbie instalacji wyskakuje "błąd pobierania, spróbuj ponownie później". Internet mam, wirusów nie . Proszę o pomoc