Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z nieaktywnym menedżerem profilu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z nieaktywnym menedżerem profilu

    Mój problem: miałam konto na gg, które usunęłam. Odinstalowałam gg11, zainstalowałam ponownie, założyłam nowe konto. Teraz w pasku na dole mam słoneczko po lewej stronie, gdy je nacisnę wyskakuje mi nieaktywny menedżer profilu, starego konta i słoneczko po prawej stronie. Jak naciskam "usuń to konto z komputera", to i tak to okienko otwiera się ponownie. Na nowe konto nie mogę wejść, tylko chyba przez google. Jak usunąć nieaktywny menedżer, by móc używać nowego konta? Nie wiem czy jasno napisałam. Proszę o pomoc. Mam windows 7. Dzięku, jeśli się coś uda wymyślić.

    #2
    Przeinstaluj komunikator wraz z usunięciem folderu GG. Instrukcja: http://forum.gg.pl/showthread.php?41...a-reinstalacji

    Komentarz


      #3
      c.d.

      Postępowałam według podanej instrukcji. Weszłam C:\Users\Seven\AppData\Roaming\GG, usunęłam folder. Jednak po instalacji na nowo gg, znowu nieaktwyny menedżer się wyświetlił. Czy coś namieszałam?

      - - - Updated - - -

      Próbowałam ponownie usunąć folder C:\Users\Seven\AppData\Roaming\GG, ale wyświetla mi się komunikat: "Nie można ukończyć akcji, ponieważ folder lub plik otwarty w innym programie." Ale nie otwierałam nic innego. Jakoś sobie nie radzę

      Komentarz


        #4
        Udało się w końcu!!!!!!! Dziękuję za pomoc i wskazówki Teraz działa już poprawnie nowy menedżer, a starego nie ma. Bez pomocy nie poradziłabym sobie.

        Komentarz

        Pracuję...
        X