Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Open.fm - RMF FM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Open.fm - RMF FM

    Zakładam nowy wątek, prosząc tym razem o wprowadzenie do nowej wersji GG radia RMF FM. Trochę nietaktem byłoby nieposiadanie w swoim komunikatorze streamu do najpopularniejszego radia w Polsce...

    #2
    Zauważ, że na to musi się chyba zgodzić samo RMF. A oni mają swoją własną platformę radiową (RMF ON), więc może im nie odpowiadać. I tak jestem pełen podziwu, że są w GG inne stacje poza Open FM. Wielki plus

    Betatesty GG na Android: FroYo (I5800XXJPS) @ Samsung i5800

    Komentarz


      #3
      Jakoś to dla mnie dziwne że Radio ZET się zgodziło a RMF FM nie... Przecież gdyby dodali swoje radio do GG to by nie wiem czy nie mieli więcej słuchaczy niż w RMF ON...

      Komentarz


        #4
        Ale to jest ten sam problem co z protokołami. Teraz żeby posłuchać RMF musisz wejść na RMF ON - jesteś zmuszony do korzystania z ich platformy, oglądania ich reklam, itd.
        Rozwiązaniem była by możliwość dodawania linków do streamów w GG. Większość stacji (w tym RMF) udostępnia linki do streamu za darmo - mógłbyś wtedy dodać jaką chcesz, nawet najbardziej egzotyczną.

        Betatesty GG na Android: FroYo (I5800XXJPS) @ Samsung i5800

        Komentarz


          #5
          Niby tak, tylko co poradzić skoro takiej funkcji w GG nie ma...

          A tak w ogóle nadawanie radia RMF FM w internecie nie musi się ograniczać do nadawania w RMF ON... nadawanie streamu radia w GG to też jakaś forma promocji...

          Komentarz


            #6
            Tylko że korporacje mają trochę inne spojrzenie na promocję niż użytkownicy niestety... Ja nie mówię, że to akurat RMF nie chciało dodania swojej stacji. Może to GG Network się nie podobało. A może po prostu o tym nie pomyśleli. Ja tylko stwierdzam, że to może być przyczyną tego.

            Betatesty GG na Android: FroYo (I5800XXJPS) @ Samsung i5800

            Komentarz


              #7
              Skoro o tym nie pomyśleli lub się nie zgodzili (hipotetycznie oczywiście) to w takim razie jak wytłumaczyć to że w GG są stacje pochodzące z "rodziny" Radia ZET i Polskiego Radia?

              Komentarz


                #8
                Mogli nie dodać stacji od RMFu, bo jest ich bardzo dużo, a nie chcieli dodawać tylko jednej.
                Albo któraś ze stron mogła nie chcieć dodania jakiejkolwiek stacji. RMF ON jest o wiele popularniejsze od ZETki i PR, więc może mieć większe wymagania.

                Edit:
                Tak samo nie ma tam np ESKI Rock.

                Betatesty GG na Android: FroYo (I5800XXJPS) @ Samsung i5800

                Komentarz


                  #9
                  Propozycja Przekazana
                  http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
                  Kliknij, a dowiesz się więcej.

                  Komentarz


                    #10
                    Dziękuję i czekam z niecierpliwością

                    Komentarz


                      #11
                      Czy coś się ruszyło w temacie RMF-u ?

                      Komentarz


                        #12
                        Niedługo miną 2 lata od czasu pojawienia się wbudowanych stacji radiowych online w GG 11/12, a w kwestii obecności radia RMF FM nic się jeszcze nie ruszyło.
                        W związku z tym mam pytanie do adminów forum - czy GG będzie planowało rozszerzyć usługę streamingu radia online o kolejne stacje jak chociażby właśnie ze "stajni" RMF-u?

                        Komentarz


                          #13
                          Na razie nadal nic nie ma, a szkoda..
                          To coś całkowicie normalnego, że bardzo zależy nam na tym, aby wziąć taki kredyt, który nie jest wysoko oprocentowany. Nie tylko w bankach są korzystne oferty - przecież istnieją kredyty hipoteczne kredyty hipoteczne bez BIK Warszawa, które wcale nie są złe.

                          Komentarz


                            #14
                            I nie będzie. Open.FM to nie zbiór stacji a stacje tworzone przez GG Networks

                            Komentarz


                              #15
                              I dobrze - RMF FM jest jedną wielką maszynką do nadawania reklam przerywanych czasami jakąś muzyką.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X