Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG12: Wygląd wersji znacznie wcześniejszej i wieszanie się.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG12: Wygląd wersji znacznie wcześniejszej i wieszanie się.

    Problem oczywiście zaczął się po aktualizacji automatycznej gg do wersji 12.ileś tam. Początkowo była to kwestia jedynie wyglądu i nie chodzi mi tu o design 12, gdyż nawet nie miałam szansy zobaczyć właściwego wyglądu u siebie na komputerze. Najlepiej oddadzą to zdjęcia.

    http://imageshack.us/a/img42/143/hfg7.jpg
    http://imageshack.us/a/img11/8059/74cb.jpg
    http://imageshack.us/a/img33/538/gcqm.jpg

    Później oczywiście do przedpotopowego wyglądu doszło jeszcze przedpotopowe tempo reakcji na wszelkie komendy. Przeczytanie wiadomości graniczy z cudem, o odpisaniu nawet nie marzę, bo litery pojawiają się z kosmicznym opóźnieniem.

    Nie pomogła reinstalacja, połączona z usunięciem wszystkich możliwych plików GG z komputera. Nie jest to wirus, bo komputer przeskanowany. Aktualizacja wszelkich oprogramowań graficznych, z których mogłoby korzystać GG również nie pomogło. Nie jest to również wina sprzętowa komputera, bo może nie jest on najnowszy (2GB RAMu, 2x1,86 MgH, masa wolnego miejsca na dysku, windows XP), ale bezproblemowo chodzą na nim zdecydowanie bardziej obciążające programy. Osobiście nie mam większego pomysłu czego może to być wina, ale nie jestem w stanie korzystać z komunikatora, a niestety raczej go potrzebuję.
    Załączone pliki

    #2
    Rozumiem, że wcześniej korzystałaś z GG11. Czy zaobserwowałaś charakterystyczne okoliczności, w których komunikator się wiesza? Proszę o włączenie/wyłączenie (w zależności od obecnych ustawień) akceleracji sprzętowej. Opcja ta dostępna jest po wybraniu menu Nazwa_profilu >> Profil >> Ustawienia >> Komunikator >> Pozostałe.

    Komentarz


      #3
      Przy GG11 nic się nie wieszało. Akceleracja sprzętowa nie pomogła, zrobiłam to zanim jeszcze napisałam. Prawdopodobnie GG otwiera się w trybie awaryjnym, przynajmniej tak to dla mnie wygląda.

      Komentarz


        #4
        Komunikator wygląda prawidłowo, więc nie jest to „tryb awaryjny”. Proszę sprecyzuj, w jakich momentach następuje zawieszenie komunikatora.

        Komentarz


          #5
          Komunikator nie wygląda prawidłowo, wygląda jak wersja podstawowa, najprostsza graficznie.
          Wieszanie się następuje przy: uruchamianiu, logowaniu, wybieraniu kontaktów do rozmowy, odczytywaniu rozmowy, podczas pisania wiadomości, odczytytwania archiwum, zmianie statusu, opisu i zapewne wszystkim innym, czego nawet nie próbowałam, bo wystarczy mi, że napisanie jednej wiadomości zajmowało mi kupę czasu.

          Komentarz


            #6
            W wersji 12 komunikatora wprowadzone zostały natywne okna. Oznacza to, że na wygląd komunikatora częściowo ma wpływ używany system operacyjny. A zatem pod każdym systemem operacyjnym komunikator będzie wyglądał nieco inaczej. Widok z zamieszczonych powyżej screenów jest prawidłowym widokiem dla systemu Windows XP.

            Niepokojąca jest natomiast informacja o zawieszaniu komunikatora. Dlatego proszę o informację, czy komunikator zawiesza się tylko zaraz po uruchomieniu, czy też taka sytuacja utrzymuje się również kilkanaście/kilkadziesiąt minut od włączenia? Proszę również o sprawdzenie, czy po uruchomieniu komunikatora i przejściu do okna archiwum w jego prawym górnym rogu wyświetla się informacja o synchronizacji.

            Komentarz


              #7
              Jeśli tak powinien wyglądać, to ja chcę wersję 11, która wygląda przyzwoicie...

              Komunikator wiesza się również po dłuższym używaniu, natomiast co do archiwum, to już przed aktualizacją pojawiała się informacja, że może ono działać niepoprawnie, gdyż nie zostało zsynchronizowane (myślałam, że to związane z faktem, że korzystałam z GG na androidzie i niespodziewanie musiałam zakończyć sesję)

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Vold Zobacz posta
                Jeśli tak powinien wyglądać, to ja chcę wersję 11, która wygląda przyzwoicie...

                Komunikator wiesza się również po dłuższym używaniu, natomiast co do archiwum, to już przed aktualizacją pojawiała się informacja, że może ono działać niepoprawnie, gdyż nie zostało zsynchronizowane (myślałam, że to związane z faktem, że korzystałam z GG na androidzie i niespodziewanie musiałam zakończyć sesję)
                GG już nie będzie tak wyglądać, GGTEAM wie najlepiej swoje i wiesz, nie obchodzą ich opinie użytkowników, ludzi którzy korzystają codziennie z tego programu, nie ma sensu cokolwiek pisać im tutaj, bo ich to nie interesuje, wydali wielce GG12 a obciąża procesor i ramy tak, że szkoda słów na ten chłam.

                Komentarz

                Pracuję...
                X