Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak możliwości logowania po aktualizacji IOS7

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak możliwości logowania po aktualizacji IOS7

    Witam,
    Po aktualizacji IOS do 7 gg przestało działać. Niezależnie czy jest na 3G czy Wifi przechodzi samoczynnie w offline. Żeby ponownie się zalogować trzeba wylogować gg, włączyć ponowne logowanie, wrócić do sterowania wifi lub 3g i wyłączyć je, znów włączyć i przejść do gg. Loguje się wtedy właściwie ale działa tylko do ponownego zablokowania telefonu. Odblokowanie telefonu to znów offline i tak ciągle. Ktoś z Was też tak ma? jakieś pomysły?
    Ponowna instalacja gg nic nie dała.

    Edit: dotyczy Iphona 4
    Ostatnio edytowany przez Chrisek; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Ja mam jeszcze gorzej, w ogóle mnie nie loguje, ściągam gg, wpisuje numer i hasło, kółko kreci się cały czas. Nie mam żadnej możliwości z korzystania z gg

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez michalinka53 Zobacz posta
      Ja mam jeszcze gorzej, w ogóle mnie nie loguje, ściągam gg, wpisuje numer i hasło, kółko kreci się cały czas. Nie mam żadnej możliwości z korzystania z gg
      Faktycznie, doszłam do tego co Chisek, ale czy tak powinno działac gg w iphone4 po aktualizacji IOS7?

      Komentarz


        #4
        U mnie działa bez problemu. Czasem loguje się z opóźnieniem.
        U mnie największą bolączką GGna iOS 7 jest to że bezsensownie pobiera stare rozmowy, mimo wyłączonego archiwum i w telefonie i na koncie GG. Gdy jestem na EDGE to 5 minut pobieram wiadomości, żeby zobaczyć co 7 minut temu ktoś napisał....

        Na tą chwilę radzę sprawdzić w AppStore komunikator IM+ w wersji Pro - był jakiś czas temu za darmo.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Rafix Zobacz posta
          U mnie działa bez problemu. Czasem loguje się z opóźnieniem.
          U mnie największą bolączką GGna iOS 7 jest to że bezsensownie pobiera stare rozmowy, mimo wyłączonego archiwum i w telefonie i na koncie GG. Gdy jestem na EDGE to 5 minut pobieram wiadomości, żeby zobaczyć co 7 minut temu ktoś napisał....

          Na tą chwilę radzę sprawdzić w AppStore komunikator IM+ w wersji Pro - był jakiś czas temu za darmo.
          Dziękuje kolego za pomoc.. działa znakomicie i się nie wiesza.. myślę że do następnej aktualizacji gg problem będzie istniał. Wiem że nie dotyczy każdego Iphona i to już jest zupełnie ciekawe bo IOS jest standardowy. Pomijam że twórce nowego IOS bym..... brakuje takiej emotki tutaj...

          Komentarz


            #6
            Hej, jesteśmy na etapie identyfikowania problemu z logowaniem, dzięki za zgłoszenie, postaramy się to poprawić jak najszybciej.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Chrisek Zobacz posta
              Dziękuje kolego za pomoc.. działa znakomicie i się nie wiesza.. myślę że do następnej aktualizacji gg problem będzie istniał. Wiem że nie dotyczy każdego Iphona i to już jest zupełnie ciekawe bo IOS jest standardowy. Pomijam że twórce nowego IOS bym..... brakuje takiej emotki tutaj...
              A jak to sprawdzić na APPStore bo nie bardzo rozumiem, u mnie problem cały czas jest

              Komentarz


                #8
                A co chcesz sprawdzić?

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Rafix Zobacz posta
                  A co chcesz sprawdzić?
                  AppStore komunikator IM+ w wersji Pro - A nie wiem jak to ??? CZy wpisac w App store IM w wersji Pro i zainstalować??
                  ,
                  Ostatnio edytowany przez michalinka53; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez michalinka53 Zobacz posta
                    AppStore komunikator IM+ w wersji Pro - A nie wiem jak to ??? CZy wpisac w App store IM w wersji Pro i zainstalować??
                    ,
                    IM+ Pro

                    Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 4

                    Komentarz


                      #11
                      Proszę wejść w urządzeniu w Ustawienia >> Centrum notyfikacji, zakładka GG i włączyć opcję "Plakietka na ikonie". Po zmianie tej opcji należy wyłączyć aplikację GG poprzez dwukrotne przyciśnięcie klawisza funkcyjnego, a następnie uruchomić GG ponownie i sprawdzić, czy uruchamia się prawidłowo.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X