Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak dźwięku podczas korzystania z gadu gadu

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak dźwięku podczas korzystania z gadu gadu

    Witam !
    Jestem posiadaczem wersji beta od wczoraj. Głównie złożyło się na przesiadkę z AQQ to, że korzystam z nowej wersji GG na telefonie[Android]. Tam wszystko chodzi poprawnie, nawet w porównaniu z poprzednią wersją Gadu Gadu nie łapie FC podczas korzystania.
    Do rzeczy - przesiadłem się z AQQ, gdzie dźwięk poprawnie sygnalizował mi wydarzenia. Dostępność, wiadomości etc. Tutaj niestety nie ma ich. Pomyślałem że ustawienia są źle skonfigurowane - heh, instynkt mnie nie zawiódł. Wszystko widniało "wyłączone". Okej, zmieniam na "włączone" - zadowolony nawet sprawdziłem inne opcje, jednak klasyczny przypadł mi najbardziej do gustu. Zapisałem ustawienia, wychodzę ... Niestety, nie ma dźwięku nadal.

    Posiadam wersję: 11.0.0.6001
    System: Windows 7 Ultimate x64

    #2
    A czy próbowałeś się przelogować i sprawdzić, czy ustawienie się zapisało? Proszę upewnić się, że rozmowa z daną osobą nie została wyciszona z poziomu okna rozmowy.

    Komentarz


      #3
      Muszę szanownej Pani przyznać, że odpowiedzią byłem lekko wzburzony - gdyż była tak oczywista ... na ile dało się pomyśleć logicznie. No nic, postanowiłem sprawdzić Pani radę zanim wylałbym falę oburzenia na support ... Zaczęło działać, niezwykłe. Dziękuję bardzo za pomoc.

      A jeśli tak mogę mały offtopic przed zamknięciem - jest mały problem z Ulubionymi kontaktami w MGG na Android.[Posiadam wersję 2.3.6 Gingerbread] - problem polega na tym, że po dodaniu kontaktu do ulubionych, gdy chcę wycofać zmianę działa, ale po ponownym uruchomieniu znów niechciany kontakt tam wraca. Nie mam pomysłu jak to zrobić ? A jest to niewygodne, gdyż wskakuje mi na górę, przysłaniając inne kontakty.

      Komentarz


        #4
        Mam nadzieję, że dźwięki domyślnie pozostaną wyłączone, jest to duży plus. Sam na laptopie przesiadłem się z WTW i nie wyobrażam sobie komunikator grał i śpiewał. Jest to szczególnie niewygodne przy słuchaniu muzyki.
        gadu-gadu.legalne.info - Strefa Gadu-Gadu

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Bertex Zobacz posta
          Muszę szanownej Pani przyznać, że odpowiedzią byłem lekko wzburzony - gdyż była tak oczywista ... na ile dało się pomyśleć logicznie. No nic, postanowiłem sprawdzić Pani radę zanim wylałbym falę oburzenia na support ... Zaczęło działać, niezwykłe. Dziękuję bardzo za pomoc.

          A jeśli tak mogę mały offtopic przed zamknięciem - jest mały problem z Ulubionymi kontaktami w MGG na Android.[Posiadam wersję 2.3.6 Gingerbread] - problem polega na tym, że po dodaniu kontaktu do ulubionych, gdy chcę wycofać zmianę działa, ale po ponownym uruchomieniu znów niechciany kontakt tam wraca. Nie mam pomysłu jak to zrobić ? A jest to niewygodne, gdyż wskakuje mi na górę, przysłaniając inne kontakty.

          Jako, że jest to jeszcze beta programu i nie wszystkie zmiany ustawień są wykonywane automatycznie, takie najprostsze rady są najczęściej najbardziej skuteczne.

          Komentarz

          Pracuję...
          X