Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak ikony blokowania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak ikony blokowania

    Dlaczego gg juz nie pokazuje kto mnie blokuje? Sprawdzalam na swoim drugim koncie blokujac swoj pierwszy numer i skreslone sloneczko juz sie nie pojawia, tylko zwykla ikonka "niedostepny", wiec nie widze, czy ktos kto mnie zablokowal, przestal mnie ignorowac czy nie, problem z ta ikonka jest i na pc wersji gg, i na androida i na web gadu. Przy czym dodam, ze problem pojawil sie dopiero kiedy zaktualizowalam gg na androidzie :/ Podam przyklad... zrobilam test, odpalam moje gg na pc, na tel i na web gg... blokuje czyjs numer na pc i tam widze, ze go blokuje, numer pozostaje na web gg, na tel kogos blokuje, rozwniez to widze, na web gg kontakt jest usuwany. Dlaczego kontakt znika z web gg kiedy blokuje go na androidzie, a nie znika, gdy blokuje go z pc? Na web gadu numer znika z listy i nie ma mozliwosci go odblokowac i przywrocic bez ponownego przeszukiwania katalogu uzytkownikow? Na androidzie i na starszej pc wersji kontakt zostaje na mojej liscie i ja widze ze kogos mam zablokowanego, ale ta osoba nie widzi, ze jest blokowana. Ja rowniez nie widze ze jestem blokowana przez kogos, a wiem na pewno ze jestem, bo nie pokazuje mi sie avatar, ktory widze z konta, na ktorym zablokowana nie jestem. Instalowalam najnowsza wersje na pc i tam zauwazylam, ze jesli blokuje kogos, to usuwany jest on z listy kontaktow, a wczesniej zwyczajnie mozna bylo osobe wciaz w kontaktach miec ze statusem zablokowany. Teraz gdybym chciala kogos odblokowac, to musze szukac jego numer w katalogu uzytkownikow, czy jest gdzies taka opcja, zeby kontakt odblokowac i przywrocic? :/ Wersje na pc, web gg i na androida nie synchronizuja sie ze soba zeby na kadym bylo widac to samo? Kiedys blokujac kogos na pc, musialam rowniez osobno blokowac na tel, bo gdy jedno bylo wylaczone, to na drugim urzadzeniu blokady nie bylo i po wlaczeniu rozniez nic sie nie synchronizowalo.No i co z ta ikonka blokowania? Ta opcja zniknela juz na zawsze i teraz jedyna opcja to usunac kogos z listy bez mozliwosci zostawienia kontaktu na liscie i skreslonego sloneczka? Troche namieszalam, ale staralam sie jasno okreslic problem. Jakies rozwiazanie?

    #2
    Ujednolicamy działanie opcji ignorowania.
    Osoba zablokowana jest zdejmowana z listy kontaktów osoby blokującej i ląduje na liście zablokowanych dostępnej w Menu/Ustawienia/Moje konto/Ustawienia prywatności/Osoby ignorowane/pokaż listę (www, desktop). Z tego poziomu można taką osobę odblokować. Podobne rozwiązanie zostanie wprowadzone również do wersji androidowej. Blokada na jednej końcówce jest skuteczna na innych końcówkach, choć w tym zakresie trzeba korzystać z ich najnowszych wersji. Jest ona czynnością jednostronną. Tylko osoba zablokowana będzie oznaczona specjalną ikoną blokowania.

    Komentarz


      #3
      Czyli teraz, gdy ktos mnie zablokuje, to ja juz tego nie bede widziala i przy kontakcie tej osoby nie bedzie juz bialego skreslonego sloneczka, jak kiedys? Troche to uciazliwe nie widziec juz, czy ktos mnie zablokowal, czy tez odblokowal, skor ja wciaz bede miec ta osobe w kontaktach, tylko ze z ikonka "niedostepny" :/ Przydaloby sie widziec takie oznaczeni, zeby osoba zablokowana przez kogos to wiedziala :/ "Tylko osoba zablokowana będzie oznaczona specjalną ikoną blokowania", ja jestem zablokowana przez kogos, ale sama tej osoby nie blokowalam i widze przy niej tylko sloneczko "niedostepny" zamiast "blokowany", wiec troche to kiepskie :/
      Ostatnio edytowany przez spartacus84; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Zaje... to zrobiliście. Odblokowałem bota i zamiast zółtego słoneczka widzę co...? Piękne szare słońce, brak opisu. Gratulacje za zrąbane GG..

        Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4

        Czemu nie moge skopiowac numeru, ktora mnie zablokowała?!?

        Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4
        Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #5
          Proszę jaśniej opisać problem i zamieścić print screeny problemu.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez krzos Zobacz posta
            Zaje... to zrobiliście. Odblokowałem bota i zamiast zółtego słoneczka widzę co...? Piękne szare słońce, brak opisu. Gratulacje za zrąbane GG..

            Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4

            Czemu nie moge skopiowac numeru, ktora mnie zablokowała?!?

            Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4


            Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4
            Załączone pliki

            Komentarz


              #7
              Piszesz w wątku odnośnie aplikacji na komputer, a problem jak widzę dotyczy aplikacji mobilnej. Należy zatem założyć wątek zawierający jak najwięcej szczegółów opisanego błędu, w tym wersję aplikacji, numer GG bota i informację, czy problem jest permanentny, tj. czy występuje po ponownym uruchomieniu aplikacji, kiedy bot został zablokowany i z jakiego poziomu.

              Komentarz


                #8
                Na tapatalku nie widzę, czy dotyczy to telefonu, czy javy, czy iphone. Nie bylem w atanie zidentyfikowac.

                Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4

                Komentarz


                  #9
                  Tez mi się to nie podoba , bo nie wiem czy ta osoba mnie blokuję czy tylko nie odpowiada , Jak to można sprawdzić ?

                  Komentarz


                    #10
                    Jezeli osoba, ktora Cie zablokowala, miala wczesniej ustawiony avatar, to mimo braku skreslonego sloneczka mozesz sprawdzic czy dalej Cie blokuje, bo wtedy jej avatara nie powinno byc widac. tak przynajmniej bylo w moim przypadku: na androidzie ani na stronie gg.pl avatara nie bylo, chociaz na komputerze avatar byl jak zawsze. Dopiero gdy ta osoba mnie odblokowala, moglam na telefonie i gg.pl zobaczyc znow avatara i inne info tej osoby. Moze jakos to pomoze.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X