Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kto napisze wzor kodu cmd?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    kto napisze wzor kodu cmd?

    Kto mi napisze wzor kodu cmd do ggczata wylogowanie (/quit) po 40 sekundach
    Jak coś to gg:36204710

    #2
    Wzór w Twoim języku oznacza gotowiec ? I czy to ma być coś takiego, że jak ktoś wejdzie na kanał to może dopiero po 40sekundach wpisać /quit ?

    Komentarz


      #3
      Kod:
      <?php
      $select = $db->query("SELECT `czas_zalogowania` FROM `tabela` WHERE `numergg` = '".$_GET['from']."'");
      while($row = $select->fetch_assoc()){
      if($row['czas_zalogowania'] >= time()-15) die("Bla bla bla cycki dwa");
      }
      $db->query("UPDATE `tabela` SET `online`=0 WHERE `numergg` = ".$_GET['from']."");
      ?>
      Dawidashhek przejdź kurs czytania ze zrozumieniem
      CzatGG: Kliknij!
      Moje GG: Kliknij!

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Dawidashhek Zobacz posta
        Wzór w Twoim języku oznacza gotowiec ? I czy to ma być coś takiego, że jak ktoś wejdzie na kanał to może dopiero po 40sekundach wpisać /quit ?
        Nie potrzebuje zadnego gotowa :o tylko wzór kodu jaki należy dopisać :p Aby wylogowanie z kanału było po 40 s

        bo mój kod nie działa

        Kod:
        	  $czasek = @file_get_contents('czass.php');
        	  if($czasek >= time()-120){
        	  die("".$main->diee("Wylogowac możesz się dopiero po upływie 2 minut :p")."");}
        Ostatnio edytowany przez Adi92; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: pomylka
        Jak coś to gg:36204710

        Komentarz


          #5
          Napisałem Ci wzór jak to ma wyglądać tylko jeszcze w komendzie join dodaj jedno UPDATE które będzie zmieniać czas_zalogowania na aktualny
          UPDATE `tabela` SET `czas_zalogowania`=".time()." WHERE `numergg` = ".$_GET['from']."
          No i to pole dodaj do bazy
          CzatGG: Kliknij!
          Moje GG: Kliknij!

          Komentarz


            #6
            wystarczy na bazie dodać i jak masz na 100% z nawykami wampa bo wodzialem "twoj" skrypt to dodaj sobie czas_join do nicki i update w komendzie .join jak wchodzisz a w quit daj po zapytanie i np wchile($x = $cipa->fetch_assoc()){ $czas = time()-40; $czas2 = $cipa['czas_join']; i daj to na ifa a jak chcesz nie chcesz gdzine o ktorej mozna wyjsc tylko np za ile to zrob jeszcze odejmowanie i na uj dajecie im kody jak oni php podobno dobrzez znają to niech sie sami domyślą o co chodzi sory za błędy pisalem na javie xd

            - - - Updated - - -

            ps to co dałeś jesto do wysyłania wiad globalnej haha

            - - - Updated - - -

            ps NIESTESTY MUSZE SIE Z SHHEKIEM ZGODZIC bo i tak Majcon dał gotowca to jest tak jak wy właśnie znacie php co 2ga osoba kozak skrypt a nie wie co to zmienna AruS tez kozak a mu wzory dalem i mowi ze reszte sam zedytowal od dzis edycja skryptu to zmiana tekstur jak to wienkszosc osob twierdzi xd i podobo arus ma cos lepszego niż peekbot i mu to niepotrzebne

            Komentarz


              #7
              @3styFK XodiXuH edycja skryptu wampirka
              Może i dałem gotowca ale nie do końca bo i tak by pewnie nie zakminił
              Hmm ja mam napisany skrypt od podstaw
              Skrypt Wampirka to w sumie też połączenie kilku ale ok
              CzatGG: Kliknij!
              Moje GG: Kliknij!

              Komentarz


                #8
                jeszcze jedno pytanko

                Kto pomoże zrobić mi cmd /akceptuje do tej funkcij ?
                Kod:
                 // sprawdza czy użytkownik ma zaakceptowany regulamin
                	
                $q = $db->query("SELECT * FROM `nicki` WHERE `numer`= '{$from}' AND reg=1 ");
                if($q->num_rows != 1){
                if(!in_array($parts[0], array('/akceptuje','.akceptuje','.regulamin','/regulamin', '/rejestracja','.rejestracja' )))
                 die ("Gadu-Gadu: Witaj GG:{$from}\n\rW związku z modernizacją GGCzatu-[AD] musisz zaakceptować /regulamin w przeciwnym razie dalsze korzystanie z czatu będzie niemożliwe.\n\r-------\n\rJeśli zgadzasz się z regulaminem wpisz /akceptuje\n\r-------\n\rZ pozdrowieniami administracja GGCzat-[AD]");
                }
                bo moja cmd niechce działać
                Kod:
                 <?php
                $q = $db->query("update `nicki` set `reg`= '1' where `numer` = '{$parts[1]}' ");
                if($q->num_rows != 0)
                die("Gadu-Gadu: Już Zaakceptowałeś/aś regulamin!");
                $q = $db->query("update `nicki` set `reg`= '1' where `numer` = '{$parts[1]}' ");
                if($q->num_rows != 1)
                die("Gadu-Gadu: Zaakcetowałeś/aś regulamin :) Mamy nadzieje ze bedziesz go przestrzegać");
                Jak coś to gg:36204710

                Komentarz


                  #9
                  Majcon ja nie mam od podstaw tylko od 0 skrypt jakoś sie dało I nie kozacze jak shhek ktory płaci wampirkowi żeby mu pisał skrypt xD a teraz dorobiłem funkcje innych czatów i uprościłem silnik opisałem żeby jak ktoś kupi/dostanie mógł łatwo zedytować jak php zna

                  Komentarz


                    #10
                    3styFK XodiXuH weź ty człowieku wyjdź, skasuj sobie przeglądarkę, internet odłącz.. rozwal komputer... nie wiem. Ale tutaj nie wchodź.
                    1. Nie potrafisz ułożyć logicznych zdań, zupełnie jak pierwszoklasista podstawówki.
                    2. Jakim cudem napisałeś "skrypt" od zera skoro nie potrafisz nawet się zachować na forum.
                    3. Twierdzisz, że co druga osoba nie wie co to zmienna. Skoro jesteś taki znawca php to dlaczego nie piszesz kodu w języku angielskim? nie znasz? Nie wiesz, że to jest standard programowania?
                    4. Twoje "wchile" sprawiło, że piszę ten post na ślepo, bo leżę pod krzesłem i się brechać nie mogę przestać

                    @Adi92 przejrzyj jeszcze parę kursów. Składnię języka SQL piszemy dużymi literami.
                    Kod php:
                    <?php
                    $from 
                    $_GET['from']; //jakbyś nie miał wcześniej zdeklarowane..
                    $q $db->query("UPDATE  `nicki` SET `reg`= '1' WHERE `numer` = '{$from}' AND `reg` = '0'");
                    if(
                    $q->affected_rows == 0
                        die(
                    "Gadu-Gadu: Już Zaakceptowałeś/aś regulamin!");

                    die(
                    "Gadu-Gadu: Zaakcetowałeś/aś regulamin :) Mamy nadzieje ze bedziesz go przestrzegać");

                    Komentarz


                      #11
                      po 1 już mu to dałem po 2gie wtedy pisałem na tel. z java +t9 po trzecie poprotsu za $from dał $parts[1]

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X