Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Samootwierające się chaty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez Majcon Zobacz posta
    @Wasky ale powiedz mi dlaczego kurde gg wydaje wersję z błędami ?
    Bo nie zauważyliśmy tego błędu. Powiem szczerze, że ja nic o tym błędzie nie wiem. Nie mam pojęcia skąd on wynika. Ale wydaje mi się, że to, ze pojawia wam się trochę kropek więcej niż powinno, nie jest na tyle istotne, by przerywać aktualnie zaplanowane prace.

    Komentarz


      #17
      "trochę kropek" 30 kropek to jest trochę ? i uwierz nie mam ochoty tego zamykać co 10 minut
      CzatGG: Kliknij!
      Moje GG: Kliknij!

      Komentarz


        #18
        @up co zerwanie polaczenia z internetem, lub rozlaczenie GG, lub podczas przegladania jakiejs mocno zawalonej strony, i GG jest wyrzucane z ramu, po uruchomieniu ujżymy kropki

        PS. Teraz jak ktos wysyla plik, dostaje linka...

        Przepraszam, za to jak się wyrażę, ale mi się wydaje, że GG ma juz caly komunikator w dupie. Aplikacja GG12 na Windowsa/Linuxa to czysta przeglądarka, na Androidzie bledy... super... Czas przejsc na cos innego.

        Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4
        Ostatnio edytowany przez krzos; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #19
          Ja odkryłem, że z GG tak sie dzieje, jak z 2G na 3G przechodze lub na odwrót albo daje niedostępny i potem dostępny tu ma ten błąd
          Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #20
            @3styFK XodiXuH u mnie się dzieje to co jakiś czas bez zmiany z 2g na 3g ani statusu po prostu
            CzatGG: Kliknij!
            Moje GG: Kliknij!

            Komentarz


              #21
              Jeszcze kilka dni poczekam, i zmieniam klienta. Bylo dobrze, to musieliście ruszyc, zeby tylko zepsuć...

              Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4

              Komentarz

              Pracuję...
              X